Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Nový videoarchiv Jockey Clubu České republiky

Nový videoarchiv Jockey Clubu České republikyJockey Club ČR s potěšením sděluje všem příznivcům dostihového sportu, že poprvé ve svojí historii přináší ucelený video archiv z dostihové sezóny, konkrétně z roku 2021.

 

archiv.jpgI přes obtížné poslední dva roky, poznamenané epidemiologickou situací, již druhým rokem zabezpečuje JC ČR streamové vysílání ze všech dostihů v roce a to i díky spolupráci s hlavním partnerem českých dostihů, společností Tipsport.net a.s. Na webové adrese www.dostihy.cz/archiv tak najdete záznamy ze všech realizovaných dostihových dnů v roce 2021. Na této stránce si můžete filtrovat dostihy podle let a zároveň podle příslušných závodišť, což usnadňuje vyhledávání hledaného dostihu. Zároveň i letos pokračuje streamové vysílání všech dostihů v letošní sezóně, vždy s účelovým zpožděním.

Věříme, že tuto službu bude Jockey Club ČR i nadále rozvíjet. Vzhledem k tomu, že Rada JC ČR rozhodla o budování nového infomačního systému českých dostihů, který vylepší stávající služby Zúčtovací centra a přinese nové funkcionality všem uživatelům, je videoarchiv první novinkou tohoto projektu. Celý marketingový web JC ČR na www.dostihy.cz bude postupně doznávat další změny, bude přinášet nové typy informací, a jak doufáme, i nové příležitosti pro potencionální partnery dostihového provozu a Jockey Clubu ČR.

 

Foto: B. Křižan