Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Nejlepší dvouletí se utkají v Mostě, favoritkou neporažená Salt Mix

Velká pardubická už je sice za námi, ale dostihová sezóna u konce ještě zdaleka není. Následující víkend bude patřit pro změnu rovinovým dostihům, když se jich v sobotu osm odběhne na Hipodromu Most. Vrcholem je mezi nimi Cena zimního favorita, tedy vrchol sezóny pro dvouleté koně. První dostih odstartuje ve 12 hodin a 30 minut.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 13. 10. 2022 15:56

Sedmička přinesla štěstí Mr Spexovi, Talent bere stříbro

Vítězem 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se stal osmiletý hnědý valach stáje Lokotrans Mr Spex, kterého v Újezdu u Boskovic připravuje trenér Luboš Urbánek. Za zraněného žokeje Jana Kratochvíla, který se zotavuje z pádu v italském Meranu, zaskočil v sedle vítěze žokej Lukáš Matuský, který po prvenství z Hegnusem z roku 2020 má na svém kontě již dvě prvenství. Druhý skončil obhájce Talent, třetí místo bere překvapivě Sacamiro s Jakubem Kocmanem.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 10. 10. 2022 13:05

Sternkraz si strhujícím finišem sáhl na Stříbrnou trofej

Vítězství ve Stříbrné trofeji získal svěřenec Josefa Váni mladšího, osmiletý hnědák Sternkranz s žokejem Josefem Bartošem v sedle. I druhé vítězství v dalším hlavním dostihu – Křišťálovém poháru města Pardubic se urodilo až v samotném závěru. Skvělým koncem doslova přiletěla teprve čtyřletá hnědka Pomella s Jakubem Kocmanem v sedle. Zlatou sponu pro nejlepšího tříletého koně získal Fort Medoc.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 10. 10. 2022 11:56

Josef Bartoš se ujal losování startovních čísel na Velkou pardubickou

Letošní 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou předcházela tisková konference Jockey Clubu ČR, při níž došlo nejen na losování startovních čísel všech aktérů. Této čestné funkce se ujal trojnásobný vítěz Velké pardubické Josef Bartoš. Dlouho si myslel, že letos pojede Theophila a ve hře byl i Aeneas. Nakonec je všechno jinak a stájová jednička Josefa Váni mladšího se vyhoupne na Brunch Royala.

Více

Publikováno 7. 10. 2022 9:07

Obhájce Talent favoritem otevřené Velké pardubické

Druhá říjnová neděle tradičně patří Velké pardubické a nejinak tomu bude také letos. Na start našeho nejslavnějšího dostihu se postaví patnáct koní, mezi nimž neschází obhájce vítězství Talent. Tomu sice aktuální patří pozice favorita, nicméně i sázková nabídka společnosti Tipsport napovídá, že vrchol překážkové sezóny je velice otevřený.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 6. 10. 2022 15:58

Sobotní Pardubice s vrcholy přes lehké skoky i dvojkovými rovinami

Vrcholem následujícího víkendu i celé překážkové sezóny je samozřejmě nedělní 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, nicméně atraktivní program je v Pardubicích přichystán už na sobotu. Na programu je totiž trojice jedničkových dostihů přes lehčí skoky a na své si přijdou i příznivci rovinových dostihů, kteří se mohou těšit především na trojici dostihů II. kategorie.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 5. 10. 2022 9:58

Memoriál Harryho Petrlíka pro jeho syna Allana a Rabbit Coulsty

O víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Zatímco Brno sezónu uzavíralo, vrcholem dvanácté kapitoly letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byl 19. Memoriál Harryho Petrlíka.

Více

Autor: F. Minařík, J. Zlámaný Publikováno 3. 10. 2022 15:04

132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou bez organizačních omezení

Dostihy v České republice se v roce 2022 po dvou letech pandemie covidu-19 a souvisejících organizačních omezení vrátily do standardního režimu. Domácí závodiště podle Jockey Clubu ČR zažívají navzdory současné složité ekonomické situaci velký návrat diváků, dokonce ve větším počtu, než před pandemií v roce 2019. Návrat své nezaměnitelné atmosféry vyhlíží i jeden z vrcholů domácího kalendáře – 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která se poběží již v neděli 9. října 2022.

Více

Publikováno 30. 9. 2022 11:02

Nabitý týden pokračuje v Brně a Chuchli, kde Zariyannka zaútočí na první pražský triumf

Dostihový příznivci v tomto týdnu rozhodně nudou netrpí. Nejenže totiž mohli sledovat včerejší dostihy v Lysé nad Labem, ale v sobotu se mohou vypravit do Brna a v neděli do Chuchle Areny Praha.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 29. 9. 2022 19:02

Losování startovních čísel 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou

Jockey Club ČR pořádá v pátek 30. září od 11:00 tiskovou konferenci před vrcholem překážkové sezony 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou, při níž bude provedeno slavnostní losování startovních čísel všech aktérů. Sledujte ji živě.

Více

Publikováno 28. 9. 2022 15:06