Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Favoritem Ceny zimního favorita neporažený Red Coral

Zatímco minulý víkend hrály prim překážkové dostihy, když jeho vrcholem byla Velká pardubická, ten následující patří rovinám. Na programu je totiž sobotní dostihový den na Hipodromu Most, kde se odběhne devítka rovinových dostihů. Mezi nimi je vrcholem Cena zimního favorita, tedy tradiční vrchol sezóny pro dvouleté koně.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 22. 10. 2021 17:56

Velkou pardubickou na závodišti sledovalo 15 tisíc lidí

Loňský ročník Velké pardubické se běžel před prázdnými tribunami, letos se už diváci mohli na Pardubické závodiště vrátit. Pořadatelé s ohledem na stále přetrvávající proticovidová opatření předpokládali návštěvnosti na hranici patnácti tisíc lidí a tato predikce se naplnila.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 22. 10. 2021 17:51

Termínová listina na sezónu 2022

Dne 21. září byla na jednání Rady JC ČR schválena termínová listina na sezónu 2022. Nejen dostihy se už bezmála dva roky potýkají s omezeními Covid-19, která mají dopad na ekonomickou situaci jednotlivých pořadatelů. Termínová listina přesto obsahuje stejný počet dostihových dnů jako v roce 2019, tedy v posledním roce před vypuknutím epidemie Covid-19.

Více

Publikováno 22. 10. 2021 17:24

Talent vítězem 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou

Letošní Velká pardubická byla plná dramat, příběhů a úspěchů. Ve 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se na třetí pokus prosadil desetiletý valach, který už svým jménem naznačuje naději na úspěch.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 22. 10. 2021 17:17

Ve Velké pardubické se utká trojice jejích vítězů

Druhá říjnová neděle tradičně patří Velké pardubické a nejinak tomu bude také letos. Na start našeho nejslavnějšího dostihu se postaví devatenáct koní, mezi nimž neschází talentovaní zástupci nastupující generace, ani dlouholetí členové nejužší krosové špičky včetně trojice vítězů předchozích ročníků Velké pardubické. Na startu sice budou scházet koně z překážkových velmocí, když francouzská Born To Be A Queen směřuje do Ceny Labe, zato hned čtveřice koní přicestuje ze Slovenska.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 10. 2021 10:04

Sobotní Pardubice s proutěnkářskými vrcholy i dvojkovými rovinami

Vrcholem následujícího víkendu i celé překážkové sezóny je samozřejmě nedělní Velká pardubická, nicméně atraktivní program je v Pardubicích přichystán už na sobotu. Jeho vrcholem je totiž dvojice jedničkových dostihů přes proutěné překážky a na své si přijdou i příznivci rovinových dostihů, když se mohou těšit na trojici dostihů II. kategorie.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 10. 2021 10:02

Koně do Velké pardubické přivede její vítěz Tzigane du Berlais

Letošní ročník Velké pardubické se Slavia pojišťovnou bude mít další hvězdu! Startující koně na slavnostní přehlídku před tribunami přivede Tzigane du Berlais. Letos desetiletý hnědák ze stáje Dr. Charvát zvítězil ve Velké pardubické v roce 2018 a přestože si v dostihové kariéře udělal pauzu, jeho dny na dostihových drahách možná ještě neskončily.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 10. 2021 10:00

Classa má klasu

Víkend před Velkou pardubickou se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Se sezónou se rozloučilo Brno, v Chuchli byla hlavním dostihem zkouška pro klisny – 18. Memoriál Harryho Petrlíka.

Více

Autor: Ferdinand Minařík, Jiří Zlámaný Publikováno 8. 10. 2021 9:58

Ve Velké pardubické bude startovat devatenáct koní

Na startovní listině 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou je devatenáct koní. Tedy všichni, kteří do legendárního dostihu poslali přihlášky. Na startu se objeví koně z České republiky a Slovenska, jezdci reprezentují pět národností. Startovní čísla účastníkům dostihu vylosoval potomek zakladatele Velké pardubické hrabě Francesco Kinský dal Borgo.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 10. 2021 9:56

Závazná přihláška na kurz Trenér z povolání 2021/2022

Dovolujeme si všechny zájemce o absolvování plánovaného kurzu „Trenér z povolání 2021/2022“ požádat o zaslání závazné přihlášky do 20. 10. 2021 na adresu reditel@dostihovaskola.cz.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:53