Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Hledáme kolegyni/kolegu na pozici samostatný účetní

Jockey Club České republiky je zapsaný spolek, zastřešující dostihový provoz v České republice. Do sekretariátu JC ČR hledáme od příštího roku novou kolegyni/nového kolegu na tuto pozici: Samostatný/á účetní – vedení účetnictví společnosti

Více

Publikováno 2. 11. 2021 10:31

Rozlučky ve Slušovicích i v Mostě

Uplynulý týden byl ve znamení končící dostihové sezóny. Rozloučení s ní se odehrálo ve čtvrtek ve Slušovicích, v sobotu uzavřel své brány pro tento rok Hipodrom Most.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 2. 11. 2021 10:27

Zemřel Jan Tichý, první prezident Jockey Clubu ČR

21. října 2021 zemřel ve věku 79 let pan Ing. Jan Tichý. Dlouholetý předseda Turf Klubu byl v roce 1991 u zrodu Unie Československého turfu - organizace, ve které se spojily Svaz chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní, Česká klusácká asociace, Československá asociace profesionálních trenérů a jezdců, Turf klub, závodiště v Praze a v Bratislavě.

Více

Publikováno 1. 11. 2021 14:15

Poslední letošní jedničky hostí Slušovice a Most

Dostihová sezóna pomalu spěje ke svému závěru. Než se definitivně uzavře, uskuteční se sice ještě čtveřice dostihových dnů, ale poslední jedničkové dostihy se odběhnou už tento týden. Čtvrteční státní svátek je tradičně termínem závěrečných dostihů ve Slušovicích, kde se vedle Velké slušovické steeplechase odběhnou další tři jedničkové překážkové dostihy. V sobotu se pak uzavře sezóna v Mostě. Tam je vrcholem programu Českomoravská cena, v níž se vrátí na dráhu její dvojnásobný vítěz Mr Right.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 27. 10. 2021 21:42

Šok jménem Lady in Pink

Předposlední dostihový den letošní metropolitní sezóny v Chuchle Areně Praha vyvrcholil jubilejní RENOMIA 100. Cenou prezidenta republiky, tradiční supervytrvaleckou zkouškou pro tříleté a starší koně na trati 3200 metrů. V desetičlenném poli se překvapivě prosadila dosud nezvítězivší tříletá klisna Lady In Pink s jezdkyní Simonou Laubeovou.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha, Jiří Zlámaný Publikováno 26. 10. 2021 22:04

Závěrečný dostihový mítink byl velkým dnem Jana Faltejska

Ze života majitelů

Ve velkém stylu se s pardubickou sezonou rozloučil především žokej Jan Faltejsek. Do Závěrečného dostihového dne vlétl jako uragán, když zvítězil v pěti ze sedmi překážkových dostihů a poprvé od dubna roku 2012 se vrátil i do rovinového provozu.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 26. 10. 2021 21:54

V Ceně prezidenta vyzvou Cacophonouse medailisté ze Slovenského St. Legeru

Zatímco v sobotu se konají dostihy na naší největší překážkové dráze v Pardubicích, v neděli se pro změnu otevřou brány centrálního rovinového závodiště ve Velké Chuchli. V Chuchli Areně Praha bude na programu osmička dostihů, mezi nimiž je vrcholem Cena prezidenta republiky. Její konání je signálem, že se dostihová sezóna blíží ke konci, proto hned na úvod zdůrazněme, že Chuchle chystá ještě jeden listopadový den.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 22. 10. 2021 18:05

Pardubice uzavírají sezónu, po pádech na Taxisu nastoupí Player a Kaiserwalzer

V sobotu se uzavře sezóna na naší centrální překážkové dráze v Pardubicích. Na programu je osmička dostihů, jejichž pole sice nejsou povětšinou početná, ovšem vrcholu programu kvalita neschází. V Ceně města Pardubic totiž dvojici účastníků Velké pardubické, jejichž naděje před necelými dvěma týdny vyhasly na Taxisu, vyzvou talentovaní zástupci nastupující generace na čele s Night Moonem.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 22. 10. 2021 18:02

Zimní favorit pro „domácí“

Tento víkend se u nás běhalo na severočeském Hipodromu v Mostě. Vrcholem byla 82. Cena zimního favorita CHARVÁT AXL, která se díky vítěznému Red Coralovi stala kořistí sponzora dostihu a většinového majitele místního závodiště, pana JUDr. Jiřího Charváta.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 22. 10. 2021 17:59

Favoritem Ceny zimního favorita neporažený Red Coral

Zatímco minulý víkend hrály prim překážkové dostihy, když jeho vrcholem byla Velká pardubická, ten následující patří rovinám. Na programu je totiž sobotní dostihový den na Hipodromu Most, kde se odběhne devítka rovinových dostihů. Mezi nimi je vrcholem Cena zimního favorita, tedy tradiční vrchol sezóny pro dvouleté koně.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 22. 10. 2021 17:56