Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Do třetí kvalifikace míří kvarteto nejlepších z loňské Velké pardubické

Zatímco červenec je jediným měsícem v rámci dostihové sezóny, kdy se na pardubickém závodišti žádné dostihy nekonají, během následujících pěti víkendů můžete na pardubické dostihy vyrazit hned třikrát. Poprvé už v sobotu 5. srpna. Na programu je osmička překážkových dostihů, mezi nimiž je vrcholem třetí kvalifikace na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. O její kvalitě nejlépe vypovídá, že se na její start postaví čtyři nejlepší koně z loňské Velké pardubické.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 3. 8. 2023 10:02

Třída Classy stačila i na hřebce a valachy

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Moravské Slušovice přivítalo šest rovinových dostihů a jeden přes proutěné překážky, vrcholem nedělních Karlových Varů byla Cena města Karlovy Vary – Memoriál Josefa Dolejšího.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 24. 7. 2023 15:43

Po volném týdnu sezóna pokračuje ve Slušovicích a Karlových Varech

Zatímco o minulém víkendu se na českých drahách žádné dostihy nekonaly, když pozornost turfmanů poutalo především Slovenské derby, tentokrát jsou obsazeny oba víkendové dny. V sobotu můžete letos potřetí zavítat do Slušovic a třetí dostihový den je plánován také v Karlových Varech, kde je vrcholem nedělního programu 94. Cena města Karlovy Vary - Memoriál Josefa Dolejšího.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 20. 7. 2023 13:52

V Lysé favorizovaný Swinging Thomas, v Chuchli „dvojka“ stáje Vocáskových Riwetta

V uplynulém týdnu se hostily dostihy Lysá nad Labem a v Chuchle Arena Praha. O sváteční čtvrtek byl vrcholem Memoriál Evy Palyzové o pohár hejtmanky Středočeského kraje, nedělní Chuchle měla hlavní dostih v trialu na Oaks – 44. Ceně Latiny.

Více

Autor: F. Minařík, J. Zlámaný Publikováno 10. 7. 2023 13:29

Chuchle láká na zkoušku tříletých klisen a originální doprovodný program

V neděli 9. července se v Chuchle Areně Praha uskuteční jediný prázdninový dostihový den. Jeho vrcholem bude 44. Cena Latiny (I. kat., 2200 m, 135 tis. Kč), přípravný test tříletých klisen pro klasické Oaks, které se poběží za čtyři týdny v Karlových Varech. Neobyčejným doprovodným programem bude celodenní Summer Cup – soutěže v králičím hopu, které začnou už dopoledne, a tudíž areál bude otevřen již od 8 hodin. Do 11 hodin je vstup zdarma, první dostih startuje tradičně ve 14 hodin.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 7. 7. 2023 18:08

Classa opět ukázala svou klasu

Tento víkend hostil dostihy západočeský Hipodrom Holoubek v Karlových Varech a vrcholem byla Cena Sokolovské uhelné - 20. Letní cena klisen.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 3. 7. 2023 14:30

Ve Varech se utkají špičkové klisny, čtvrteční Lysá se sériovými vítězi

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje v Karlových Varech, kde se v neděli odběhne sedmička dostihů včetně Letní ceny klisen. Na další dostihový den pak nebudou muset diváci čekat až do dalšího víkendu, protože na čtvrtek připadá státní svátek s tradičním dostihovým dnem v Lysé nad Labem. Jeho součástí je dokonce devítka dostihů, mezi nimiž je vrcholem Memoriál Evy Palyzové.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 30. 6. 2023 17:18

Klisna Abha nad síly všech v Českém derby, Lodgian Whistle start – cíl v II. kvalifikaci

O víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. V Pardubicích byla na programu II. kvalifikace na Velkou pardubickou, Chuchle Arena Praha přivítala absolutní vrchol rovinové sezóny – České derby.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík, TZ Dostihový spolek Publikováno 26. 6. 2023 16:08

České Derby slibuje skvělý zážitek

V neděli 25. června se v Chuchle Areně Praha poběží nejprestižnější dostih sezóny, 103. České Derby. Na start klasické zkoušky s celkovou cenou dva milióny korun (vítěz bere rovný milión) se postaví třináct hřebců a dvě klisny, favoritem je dosud neporažený Jardin Michelet, ale vážných kandidátů na nejvyšší metu je minimálně pět. Špičkovou podívanou slibuje i rámcové dění s trojicí dalších dostihů nejvyšší kategorie a chystá se také pestrý doprovodný program.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 22. 6. 2023 14:58

V miliónové kvalifikaci sezónu zahájí Talent, silnou sestavu chystají Váňové

V sobotu 24. června mohou dostihový příznivci opět zavítat na závodiště v Pardubicích, kde je přichystán mimořádně atraktivní program. Jeho součástí je totiž trojice jedničkových dostihů včetně druhé kvalifikace na Velkou pardubickou, jejíž celková dotace byla letos navýšena na rovný milión korun, a i proto na její start míří řada domácích hvězd. Dobře jsou obsazeny také ostatní dostihy. Koneckonců celkem se v osmičce dostihů představí 91 koní.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 22. 6. 2023 10:43