Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Chuchelský podzim odstartuje mílařský vrchol a závěrečná klasika

V neděli se po sedmi týdnech vrátí dostihový provoz na naší centrální rovinovou dráhu, tedy do Chuchle Areny Praha. Start chuchelského podzimu nabídne devítku dostihů, mezi nimiž jsou dva výrazné vrcholy. Jako první z nich přijde na řadu Velká cena Prahy, tedy největší srovnávací dostih na mílové distanci. O zhruba 40 minut později pak odstartuje St Leger, který je nejdelším a zároveň posledním z pětice klasických dostihů.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:02

Theophilos favoritem závěrečné kvalifikace

V tomto týdnu se konají poslední pardubické dostihy před mítinkem Velké pardubické. Zářijový mítink je rovněž dvoudenní, takže do Pardubic mohou diváci vyrazit už v pátek, kdy se odběhne čtveřice rovin a dvojice proutěnek. To hlavní ale tradičně přijde na řadu až v sobotu. Vrcholy programu včetně poslední kvalifikace na Velkou pardubickou jsou sice početně hůře obsazeny, nicméně v akci bude řada špičkových překážkářů.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:59

Sobotní Most s trojicí jedniček včetně sprinterského vrcholu

V sobotu se po bezmála čtyřměsíční pauze vrátí dostihové dění na Hipodrom Most. Tamní program je bezpochyby velice atraktivní, když se mezi osmičkou dostihů nachází hned trojice jedniček. Největší pozornost z nich poutá jubilejní 100. ročník Svatováclavské ceny, která je největším českým dostihem na distanci 1200 metrů.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:52

Slušovice slaví čtyřicet let, Karlovy Vary hostí první jedničku pro dvouleté

O víkendu pokračuje dostihové sezóna na našem nejvýchodnějším i nejzápadnějším závodišti. První přijdou na řadu moravské Slušovice, kde v sobotu oslaví čtyřicetileté výročí od tamních prvních dostihů. V Karlových Varech budou v hlavní roli dvouletí koně, když se v neděli odběhne první letošní jednička pro nejmladší dostihový ročník.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:46

Netolice ovládl Marcus Aurelius

Uplynulý prázdninový víkend byl odpočinkový, dostihy se konaly pouze v jihočeských Netolicích. Na malebném závodišti, které se nachází vedle zámku Kratochvíle, se uskutečnilo pět rovinových a tři překážkové zkoušky.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:43

Program letošní výstavy Koně v akci bude dožínkový

Už jen čtyři týdny zbývají do termínu výstavy Koně v akci. Letošní třiadvacátý ročník druhé největší akce po Velké pardubické se na Pardubickém závodišti uskuteční o víkendu 11. a 12. září. A aby toho nebylo málo, v neděli se budou na zdejším hipodromu slavit dožínky. Těšit se můžete na různá plemena koní při všech možných pracovních i soutěžních činnostech, ale také v rámci uměleckých vystoupení.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:42

V Netolicích zaútočí na hattrick veterán Gejzir

Jeden dostihový den za sezónu pravidelně hostí jihočeské Netolice. Ten letos připadá na následující neděli a tradičně nabízí pestrý program. V centru pozornosti je samozřejmě především osmička oficiálních dostihů, které se skládají z pětice rovin a tří steeplechase. Pokračuje ale také tradiční Pony Liga a rovněž se odběhne trojice dostihů pro neregistrované koně, v nichž se představí achaltekinští nebo arabští koně.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:40

Letošní Oaks bylo oranžovo – bílé

V neděli se konaly dostihy v Karlových Varech a vrcholem byly 33. Lázeňská míle Mikrop Čebín a 76. Oaks holdingu Rabbit.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:36

Lombargini při své letošní premiéře zvítězil v kvalifikaci na Velkou pardubickou

Srpnový mítink nabídl devítku dostihů, pozornost byla upřena především na třetí díl kvalifikačního seriálu na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Do této Ceny firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. odstartovalo 12 koní. Z vítězství se radoval desetiletý hnědák stáje EŽ Praha, kterého trenér Stanislav Popelka připravil pro žokeje Jana Odložila. Pro něj byl pardubický mítink úspěšný – zaznamenal hattrick.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:35

Favoritkami Oaks trojice jedničkových vítězek

V neděli se v Karlových Varech odběhne čtvrtý klasický dostih letošní sezóny, konkrétně klisnám vyhrazené Oaks. O podíly z celkové dotace 550.000 korun se utká pouze osmička klisen, mezi nimiž největší pozornost poutá trojice jedničkových vítězek. Celkem se v Karlových Varech odběhne osm dostihů, přičemž vysokou kvalitu nabídne také Lázeňská míle.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:15