Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


V Lysé se radoval veterán Larizano

Poprvé v letošní sezóně panovalo při dostizích krásné jarní počasí a na úvodní mítink v Lysé nad Labem dorazila rekordní divácká návštěva. Program měl vrchol v tradiční Prvomájové steeplechase města Lysá nad Labem, která přinesla poměrně překvapivý výsledek.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 2. 5. 2022 15:02

Theophilos zaútočí na třetí triumf v Prvomájové steeplechase

První květnový den už dlouhá léta patří dostihům v Lysé nad Labem. Letos tento termín připadá na neděli a první z osmi dostihů odstartuje ve 14 hodin. Pestrý program se skládá z rovinových i překážkových dostihů, přičemž jeho vrcholem je tradiční Prvomájová steeplechase.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 28. 4. 2022 16:46

Dostihový víkend: Chuchle trenéra Kobzareva a slušovické zahájení

Uplynulý víkend pokračovala dostihová sezóna na dvou drahách. V sobotu uspořádalo první letošní dostihy moravské závodiště Slušovice, v neděli 24. dubna se uskutečnil v Chuchle Areně Praha třetí dostihový den, jehož dva vrcholy nejvyšší kategorie ovládli reprezentanti stáje ARS, svěřenci trenéra Konstantina Kobzareva Arkhangelsk a Politicum. Skvěle si počínal také žokej David Liška, šampión sezóny 2018 dosáhl v rámcovém programu hattricku.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 25. 4. 2022 15:13

PONY LIGA AKRAZ bezpečnostní agentura 2022

Se začátkem dostihové sezóny se rozjely i dostihy poníků. Letos je naplánováno celkem 21 dostihových dnů, při kterých se odehrají i klání malých „žokejů“.

Více

Autor: Kamila Bartošová Publikováno 24. 4. 2022 21:59

Slušovičtí favorité v modrožluté, Chuchle se dvěma vrcholy

O následujícím víkendu pokračuje dostihová sezóna dvojicí dostihových dnů. V sobotu se uskuteční letošní první dostihy ve Slušovicích, kde je plánován tradičně pestrý program složený z rovinových i překážkových dostihů. V neděli pak otevře své brány Chuchle Arena Praha. Tam se diváci mohou těšit hned na dvojici dostihů nejvyšší kategorie.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 21. 4. 2022 16:21

Nový videoarchiv Jockey Clubu České republiky

Jockey Club ČR s potěšením sděluje všem příznivcům dostihového sportu, že poprvé ve svojí historii přináší ucelený video archiv z dostihové sezóny, konkrétně z roku 2021.

Více

Publikováno 20. 4. 2022 10:42

Velikonoční dostihy: Obhajoba DS Pegas v Chuchli, v Brně kraloval žokej Zatloukal

Na Velký pátek pokračovala letošní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha druhou kapitolou. Výrazně početnější publikum, než při premiéře, vidělo program osmi dostihů, jimž vévodila výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena (I. kat., 1800 m, 150 tis. Kč, 4l. a st.) s dvanácti aktéry.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 19. 4. 2022 14:57

V pátek skvěle obsazená Velká dubnová cena, v sobotu startuje Brno

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje tentokrát na Velký pátek 15. dubna, kdy se návštěvníci mohou těšit nejen na osm napínavých dostihů, ale také na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Vrcholem odpoledne bude výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena, v níž se představí tucet špičkových středotraťařů. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen o dvě hodiny dříve.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 14. 4. 2022 11:23

Lázně Poděbrady i letos podpoří jezdecké šampionáty

V letošním roce se Lázně Poděbrady opět stanou sponzorem hned dvou jezdeckých šampionátů – rovinových a překážkových. Seznamte se s podmínkami pro účast v těchto šampionátech.

Více

Publikováno 12. 4. 2022 19:34

V Mostě panovala „Královna“

Po Chuchle Areně Praha otevřelo své brány i severočeské závodiště Hipodrom Most. Vrcholem úvodního dne byla předzkouška na první klasický dostih sezóny, 48. Memoriál Rudolfa Deyla.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 11. 4. 2022 14:57