Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Karlovy Vary s dvojicí vrcholů, do Lysé míří rekordman Aeneas

Po nabitém červnu sice následují klidnější letní měsíce, nicméně zkraje července se diváci mohou těšit na dvojici dostihových dnů. První z nich se uskuteční v sobotu v Karlových Varech, kde je vrcholem dvojice „dvojkových“ dostihů. O středečním svátku se pak otevřou brány závodiště v Lysé nad Labem. Tamním vrcholem je Memoriál Evy Palyzové, na jehož startu nebude chybět vítěz posledních tří ročníků Aeneas.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 30. 6. 2022 14:06

České Derby, klasický vrchol sezóny, již tuto neděli

Poslední červnovou neděli se v Chuchle Areně Praha uskuteční slavnostní odpoledne, jehož vrcholem bude nejprestižnější klasický dostih sezóny, 102. CPIPG České Derby (Gd-3, 2400 m, 1,800.000 Kč). Na startu má opět maximální možný počet šestnácti koní, proti dvanácti tříletým hřebcům nastoupí čtyři klisny, do sedel koní se vyhoupnou kromě členů domácí elity špičkoví žokejové ze Španělska, Francie a Slovenska.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 24. 6. 2022 12:37

Prodloužený dostihový víkend: V Pardubicích se zaskvěl Talent, ve Varech Wilantos

Tento víkend začal pro dostihové fanoušky už v pátek, když v Pardubicích zahajoval první den mítinku smíšeným programem. V sobotu byla vrcholem II. kvalifikace na Velkou pardubickou a v neděli hostilo tradiční Dvojnásobnou míli závodiště Karlovy Vary.

Více

Autor: F. Minařík, TZ závodiště Pardubice Publikováno 20. 6. 2022 15:20

Pardubice chystají nabitý dvojden, Karlovy Vary zahajují sezónu

Konec tohoto týdne je pro dostihové příznivce mimořádně nabitý. Plánovány jsou totiž hned tři dostihové dny, protože pardubický mítink odstartuje už v pátek. To hlavní každopádně přijde na řadu tradičně v sobotu, kdy nejenže pokračuje seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou, ale odběhnou se také jedničky pro klasické steeplery a specialisty na krátké krosy. V neděli pak bude zahájena sezóna v Karlových Varech, kde je vrcholem supervytrvalecká Karlovarská dvojnásobná míle.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek, Jaroslav Fabris Publikováno 16. 6. 2022 17:39

Dostihový víkend: V Brně se radovali Novákovi, v Mostě Archangelsk

O tomto víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní Brno nabídlo mix rovinových i překážkových dostihů, nedělní Most přivítal elitní sprintery.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 13. 6. 2022 20:58

Víkend odstartuje v Brně, jeho vrcholem je mostecká Cena jezdectví

O následujícím víkendu se uskuteční dvojice dostihových dnů, jejichž program je shodně smíšený. Na rovinové i překážkové dostihy se tak diváci mohou těšit v sobotu v Brně i v neděli v Mostě, kde jsou steeplechase letos na programu vůbec poprvé. Vrchol víkendu se ovšem uskuteční na rovině.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 9. 6. 2022 14:19

Agadir Gold - nové jméno pro České derby

První červnovou sobotu pokračovala metropolitní sezóna šestým dostihovým dnem, v jehož nabídce měla dvojice položek status nejvyšší kategorie. Doprovodným dětským programem podpořená vysoká návštěva viděla v obou jedničkových testech nečekané vítěze.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 6. 6. 2022 14:12

Ovládne Well Prepared i Velkou červnovou?

Metropolitní dostihová sezóna pokračuje v sobotu 4. června šestou kapitolou. Její scénář obsahuje osm dostihů, z nichž dva mají status nejvyšší kategorie, a bohatý doprovodný program, zejména pro nejmenší návštěvníky. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen tradičně již o dvě hodiny dříve.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 2. 6. 2022 12:38

První dámou se stala Wellunca

Dostihové dění se tento víkend přesunulo na mostecký Hipodrom a vrcholem soboty byla vytrvalecká Cena první dámy ČR.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 30. 5. 2022 13:18

Mosteckým vrcholem jedničkový handicap, do akce se vrací Tomáš Lukášek

O následujícím víkendu pokračuje dostihová sezóna na Hipodromu Most, kde v sobotu 28. května odstartuje první z osmičky dostihů ve 13 hodin. Diváci se mohou těšit na první letošní dostih pro dvouleté koně i na návrat Tomáše Lukáška, jehož úspěšné angažmá v Kataru ukončila v dubnu zlomenina kotníku. V sobotu bude v akci dvakrát, a to včetně Ceny první dámy ČR, která je vrcholem programu.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 26. 5. 2022 13:07