Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Do Chuchle na skvělé mílaře a dámský doprovodný program

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje již tuto neděli 22. května. Na programu letošní páté metropolitní dostihové kapitoly je osm zajímavých dostihů s vrcholem v podobě 73. Velké květnové ceny Rolls-Royce Motor Cars Prague pro elitní starší mílaře. Doprovodné dění odpovídá ústřednímu tématu, jímž je tentokrát Dámský dostihový den.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 19. 5. 2022 13:39

Josef Váňa chystá do první kvalifikace její poslední dva vítěze

V sobotu se na pardubickém závodišti rozběhne čtyřdílný seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou. Vrcholem druhého pardubického mítinku je totiž Cena města Pardubic – I. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou (Stcc, NL, 5800 m) a asi nikoho nepřekvapí, že mezi hlavní adepty na vítězství patří svěřenci Josefa Váni. Ten do dostihu chystá dvojici vítězů Velké pardubické, kteří jsou rovněž posledními dvěma vítězi úvodního kvalifikačního dostihu.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 19. 5. 2022 13:19

Vrcholem víkendu je výborně obsazená Velká jarní cena

O následujícím víkendu se uskuteční dvojice dostihových dnů. V sobotu pokračuje dostihová sezóna ve Slušovicích, kde je plánován pestrý program složený z devíti dostihů, ovšem vrchol víkendu v neděli přivítá Chuchle Arena Praha. Tam budou v hlavní roli tříletí, když se odběhne jedna z nejdůležitějších předzkoušek Českého Derby a především klasická Velká jarní cena.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 12. 5. 2022 11:14

Dostihový víkend: Most ovládla „Královna“, Pardubice Night Moon

Tento víkend se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Severočeský Hipodrom Most přivítal první jarní klasiku, pardubické závodiště sezónu zahajovalo.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 9. 5. 2022 14:06

Queen Of Beaufay proti statistikám Jarní ceny klisen

V sobotu se letos podruhé otevřou brány Hipodromu Most, kde první z osmičky dostihů odstartuje ve 13 hodin. Diváci se mohou těšit především na první klasický dostih sezóny, když vrcholem programu je 74. Jarní cena klisen města Mostu (L, 1600 m).

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 5. 5. 2022 11:51

Pardubická premiéra se soubojem vycházejících hvězd

V předchozích dvou letech začátek sezóny na Pardubickém závodišti posunula koronavirová opatření, letos se premiérový dostihový den uskuteční v tradičním termínu 8. května. Vrcholem programu je Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka (Stcc, I. kat., 4500 m), na jejíž start se postaví několik koní, kteří už naznačili výrazný potenciál, ale to nejlepší by měli mít teprve před sebou.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 5. 5. 2022 10:56

Theophilos zaútočí na třetí triumf v Prvomájové steeplechase

První květnový den už dlouhá léta patří dostihům v Lysé nad Labem. Letos tento termín připadá na neděli a první z osmi dostihů odstartuje ve 14 hodin. Pestrý program se skládá z rovinových i překážkových dostihů, přičemž jeho vrcholem je tradiční Prvomájová steeplechase.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 28. 4. 2022 16:46

Slušovičtí favorité v modrožluté, Chuchle se dvěma vrcholy

O následujícím víkendu pokračuje dostihová sezóna dvojicí dostihových dnů. V sobotu se uskuteční letošní první dostihy ve Slušovicích, kde je plánován tradičně pestrý program složený z rovinových i překážkových dostihů. V neděli pak otevře své brány Chuchle Arena Praha. Tam se diváci mohou těšit hned na dvojici dostihů nejvyšší kategorie.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 21. 4. 2022 16:21

Velikonoční dostihy: Obhajoba DS Pegas v Chuchli, v Brně kraloval žokej Zatloukal

Na Velký pátek pokračovala letošní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha druhou kapitolou. Výrazně početnější publikum, než při premiéře, vidělo program osmi dostihů, jimž vévodila výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena (I. kat., 1800 m, 150 tis. Kč, 4l. a st.) s dvanácti aktéry.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 19. 4. 2022 14:57

V pátek skvěle obsazená Velká dubnová cena, v sobotu startuje Brno

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje tentokrát na Velký pátek 15. dubna, kdy se návštěvníci mohou těšit nejen na osm napínavých dostihů, ale také na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Vrcholem odpoledne bude výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena, v níž se představí tucet špičkových středotraťařů. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen o dvě hodiny dříve.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 14. 4. 2022 11:23