Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 9 18 26

Vrcholem víkendu Karlovarská dvojnásobná míle, sobota patří Brnu

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů. V sobotu mohou diváci zavítat do Brna, kde je plánován tradiční smíšený program složený z pěti rovinových a tří překážkových dostihů. V neděli pak první letošní dostihový den přivítají Karlovy Vary, kde je mezi sedmičkou rovinových dostihů vrcholem supervytrvalecká Karlovarská dvojnásobná míle.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno dnes v 13:20

Most pro oranžovo – bílé, Manoamano dosáhl na hattrick

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní Most měl vrchol v tradiční sprinterské Ceně jezdectví, v neděli ve Slušovicích byl program složený z rovinových i překážkových dostihů.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 10. 6. 2024 15:07

Sezóna pokračuje sobotním Mostem a nedělními Slušovicemi

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů. V sobotu mohou diváci zavítat do Mostu, kde je mezi osmičkou rovinových dostihů vrcholem Cena jezdectví. V neděli jsou na programu moravské Slušovice, kde se odběhne sedm rovinových a dva překážkové dostihy.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 6. 6. 2024 12:32

V Chuchli proběhne prověrka formy před Českým Derby

Tentokrát v sobotu 1. června pokračuje metropolitní dostihová sezóna. Program její páté kapitoly nabízí osm dostihů a rozšířený doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Na dráze bude největší pozornost upřena na aktéry CPIPG Velké červnové ceny, tradiční hlavní přípravné zkouška před blížícím se Českým Derby. Druhou položkou nejvyšší kategorie je CONSEQ Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny. Dostihy startují ve 14 hodin, avšak dětský program začne už s otevřením areálu v pravé poledne.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 31. 5. 2024 14:07

Bezchybná pardubická kvalifikace a Most trenérky Manové

Uplynulý víkend přinesl dva dostihové mítinky. V sobotu se v Pardubicích odběhla první kvalifikace na Velkou pardubickou, nedělním vrcholem na mosteckém Hipodromu byla Cena první dámy ČR.

Více

Autor: TZ Dostihového spolku, Ferdinand Minařík Publikováno 28. 5. 2024 10:19

Udrží Totally Gold mosteckou neporazitelnost?

Zatímco sobotní Pardubice patří především překážkovým dostihům, v neděli se na mosteckém hipodromu odběhne osmička rovinových dostihů. Mezi nimi je vrcholem Cena první dámy ČR, tedy jedničkový handicap na 2200 metrů. První dostih odstartuje ve 14 hodin a diváci se mohou těšit také na trojici oddělení populární Pony Ligy.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 23. 5. 2024 12:47

Do výborně obsazené první kvalifikace míří dva vítězové Velké pardubické

V sobotu 25. května se znovu otevřou brány pardubického závodiště a pohled na startovní listiny rozhodně láká k návštěvě. Osmička dostihů je totiž kvalitně obsazena, přičemž vůbec nejpočetnější sestava se sejde na startu úvodní kvalifikace na Velkou pardubickou. V ní se navíc utká velká část české krosové špičky. Vždyť z pětice nejlepších z loňské Velké pardubické se tentokrát nepředstaví pouze vítězný Sacamiro.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 22. 5. 2024 9:35

Igancius Reilly potřetí vítězem Velké květnové ceny

Hlavním dostihem čtvrtého pokračování dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byla 75. Velká květnová cena – 15 let se 108čkou, v níž splnil roli favorita osmiletý bílý valach Ignacius Reilly a pod žokejem Davidem Liškou dosáhl již třetího triumfu v tomto tradičním jarním měření sil nejlepších starších mílařů.

Více

Autor: Jiří Zlámaný Publikováno 20. 5. 2024 13:24

Ignacius Reilly zaútočí na hattrick ve Velké květnové ceně

Čtvrté pokračování letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha je připraveno na nadcházející neděli 19. května. Týden po klasické Velké jarní ceně pro tříletý ročník dostanou ve vrcholu programu slovo starší mílaři, jimž je určena 75. Velká květnová cena – 15 let se 108kou (I. kat., 1600 m, 150 tis. Kč). Dále se uskuteční třetí ročník populárního dámského dostihu Cena BoKaBau – Pohár Laty Brandisové, doprovodný program pro děti pak osvěží vystoupení cirkusové kapely Comedy & Beat.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 16. 5. 2024 13:59

V Chuchli překvapivě San Sebastian, ve Slušovicích hattrick trenéra Holčáka

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. V sobotu otevřelo svoje brány moravské závodiště Slušovice, pražská Chuchle Arena Praha hostila druhý klasický dostih sezóny, 103. Conseq Velkou jarní cenu.

Více

Autor: F. Minařík, J. Zlámaný Publikováno 13. 5. 2024 14:39

Novější 1 3 9 18 26