Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Ladies' Cup nově podpoří společnost KarBoBau s.r.o.

Jockey Club ČR s potěšením oznamuje, že po dohodě jeho prezidenta Ing. Josefa Bečváře s majiteli společnosti KarBoBau s.r.o. bude v letošní sezoně opět vyhlášen speciální šampionát pro ženy Ladies' Cup. V tomto roce se tedy budeme sledovat průběžné výsledky KarBoBau Ladies´ Cup 2022. Celý seriál proběhne za stejných podmínek jako v minulosti, s kterými se níže můžete seznámit.

Více

Publikováno včera v 13:01

Klasifikaci českých dostihů vévodí Velké cena Prahy

Od roku 2015 vydává IFHA (Mezinárodní Federace Dostihových Autorit) vedle Longines World's Best Racehorse Rankings, tedy takzvané mezinárodní klasifikace, také Longines World's Top 100 Group 1 Races. Jak už název napovídá, jedná se o hodnocení stovky nejkvalitnějších dostihů nejvyšší kategorie Gr.1. Letos podruhé vydáváme českou obdobu tohoto žebříčku, tedy Klasifikaci českých jedničkových dostihů.

Více

Publikováno 21. 1. 2022 9:42

Klasifikace 2021: Na čele svěřenci Václava Luky

Po sezóně 2016 nahradila Generální handicap Klasifikace, takže letos vychází už její šestý ročník. Klasifikace je hodnocením koní za jejich nejlepší výkony v uplynulé sezóně, tedy českou obdobou Longines World's Best Racehorse Rankings (tzv. mezinárodní klasifikace).

Více

Publikováno 10. 1. 2022 13:03

Vítězi Lázně Poděbrady Cupu jsou Jaromír Šafář a Jan Faltejsek

Podobně jako v minulých letech, tak i letos podpořily Lázně Poděbrady a.s. české dostihové jezdce částkou 100 000 korun. Narozdíl od předchozích 5 ročníků však podpořila tato společnost šampionát rovinových i překážkových jezdců. V každém ze šampionátů si trojice nejúspěšnějších jezdců rozdělila 50 000 korun.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 21. 12. 2021 18:24

Prodej vstupenek na Velkou pardubickou zahájen

Dostihový spolek dnešním dnem uvolnil do prodeje vstupenky k sezení na zastřešených i nekrytých tribunách včetně míst s nabídkou cateringu. Vstupenky na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou se prodávají online na webu Pardubického závodiště.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 12. 2021 18:28

Poslední dostihové dny sezóny 2021 v Chuchli a Kolesách

Programem sedmi dostihů skončila v sobotu 6. listopadu letošní sezóna v Chuchle Areně Praha. Definitivní tečku obstaralo o den později malebné závodiště v Kolesách.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 8. 11. 2021 17:45

Sezónu uzavřou dostihové dny v Praze a Kolesách

O nadcházejícím víkendu se dvojicí dostihových dnů uzavře letošní sezóna. V sobotu hostí jedenáctý dostihový den Chuchle Arena Praha, kde budou v hlavní roli dvouletí koně, jimž jsou vyhrazeny tři dostihy včetně Pražského zimního favorita. V neděli pak po dvouleté pauze mohou diváci vyrazit do Koles. Tamní program je tradičně pestrý, tvoří jej tři rovinové a čtveřice překážkových dostihů.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 4. 11. 2021 23:13

Rozlučky ve Slušovicích i v Mostě

Uplynulý týden byl ve znamení končící dostihové sezóny. Rozloučení s ní se odehrálo ve čtvrtek ve Slušovicích, v sobotu uzavřel své brány pro tento rok Hipodrom Most.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 2. 11. 2021 10:27

Poslední letošní jedničky hostí Slušovice a Most

Dostihová sezóna pomalu spěje ke svému závěru. Než se definitivně uzavře, uskuteční se sice ještě čtveřice dostihových dnů, ale poslední jedničkové dostihy se odběhnou už tento týden. Čtvrteční státní svátek je tradičně termínem závěrečných dostihů ve Slušovicích, kde se vedle Velké slušovické steeplechase odběhnou další tři jedničkové překážkové dostihy. V sobotu se pak uzavře sezóna v Mostě. Tam je vrcholem programu Českomoravská cena, v níž se vrátí na dráhu její dvojnásobný vítěz Mr Right.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 27. 10. 2021 21:42

Šok jménem Lady in Pink

Předposlední dostihový den letošní metropolitní sezóny v Chuchle Areně Praha vyvrcholil jubilejní RENOMIA 100. Cenou prezidenta republiky, tradiční supervytrvaleckou zkouškou pro tříleté a starší koně na trati 3200 metrů. V desetičlenném poli se překvapivě prosadila dosud nezvítězivší tříletá klisna Lady In Pink s jezdkyní Simonou Laubeovou.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha, Jiří Zlámaný Publikováno 26. 10. 2021 22:04