Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 7 13 19

Atraktivní hlavní zkouška před Českým Derby a bohatý dětský program

V sobotu 3. června se v Chuchle Areně Praha uskuteční pátý dostihový den letošní sezóny. Jeho náplní bude sedm dostihů, z nichž největší pozornost přitahuje 71. Velká červnová cena – tradičně nejdůležitější přípravný test před Českým Derby, a v rámci Dětského dne bude připraven bohatý doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Start prvního dostihu je ve 14 hodin, areál se otevře v pravé poledne.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno dnes v 13:24

První dámou se stala Sparkle Shout s "náhradníkem"

O víkendu se u nás dostihy uskutečnily tentokrát pouze v sobotu na severočeském Hipodromu Most. Slunečné odpoledne přivítalo bohatou diváckou návštěvu, která mohla vidět osm výkonnostních zkoušek i návštěvu Václava Klause s chotí.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 29. 5. 2023 14:25

Sezóna pokračuje sobotním Mostem, vrcholem jedničkový handicap

Po nabitém programu předchozích týdnů je o následujícím víkendu plánován pouze jeden dostihový den. Ten se uskuteční na mosteckém hipodromu, kde se v sobotu od 14 hodin odběhne osmička rovinových dostihů doplněná o trojici oddělení populární Pony Ligy. Vrcholem programu je Cena první dámy ČR, tedy jedničkový handicap na 2200 metrů.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 25. 5. 2023 10:58

V Pardubicích se odběhne kvalifikace, do Chuchle zamíří elitní mílaři

O víkendu pokračuje dostihová sezóna na dvojici našich nejfrekventovanějších závodišť. Překážkářům bude patřit sobota, kdy v Pardubicích odstartuje seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou. V neděli pak mohou diváci varazit do Chuchle Areny Praha, kde je vrcholem mílařské elitě určená Velká květnová cena.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek, TZ Chuchle Arena Praha Publikováno 18. 5. 2023 16:52

Dostihový víkend: Chuchelská klasika a slušovická premiéra

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou závodištích. Chuchle Arena Praha hostila v neděli letošní druhý klasický dostih, Velkou jarní cenu, o den dříve otevřelo své brány moravské závodiště Slušovice.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 15. 5. 2023 13:24

V neděli první díl Klasické trojkoruny, v sobotu startují Slušovice

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů. V sobotu mohou diváci letos poprvé zavítat do Slušovic, kde se program skládá ze čtyř rovinových a tří překážkových dostihů. V neděli se v Chuchle Areně Praha odběhne osmička rovinových dostihů, přičemž pod drobnohledem budou především tříletí koně. Adepti Českého Derby se totiž utkají v Memoriálu JUDr. Frankenbergera a vrcholem odpoledne je Velká jarní cena, tedy první díl Klasické trojkoruny.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 11. 5. 2023 19:22

Do Mostu na první klasiku, do Pardubic na první krosy

O následujícím prodlouženém víkendu je na programu dvojice dostihových dnů. Už zítra můžete zavítat do Mostu, kde je na programu první z pětice klasických dostihů, tedy Jarní cena klisen. V pondělí pak přijdou na řadu Pardubice. Tam se odběhnou první letošní krosy, mezi nimiž je vrcholem Úvodní cross country Koroka.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 5. 5. 2023 15:50

Prvomájová Lysá podeváté pro Kratochvíla, tentokrát s Aeneasem

O svátečním pondělí mohli dostihoví fanoušci zavítat do Lysé nad Labem, kde se uskutečnila tradiční Prvomájová steeplechase města Lysá nad Labem. Za příjemného jarního počasí viděl „plný dům“ i šest rovinových dostihů a jednu klasickou steeplechase.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 2. 5. 2023 14:13

Aaneas se vrací do oblíbené Lysé nad Labem

Dostihová sezóna pokračuje v pondělí 1. května, což je tradiční datum Prvomájové steeplechase na závodišti v Lysé nad Labem. Tamní program se skládá z osmičky dostihů, kterou tvoří šestice rovin a dvojice steeplechase. Diváci se mohou těšit také na čtveřici dostihů populární Pony Ligy.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 29. 4. 2023 14:08

Chuchelský trial popáté pro Pegas, Brno patřilo „Rabbitům“

O uplynulém víkendu se mohli dostihoví fanoušci podívat na dvě závodiště. V sobotu byla sezónu zahájena v Brně, v neděli v Praze viděli diváci dvě zkoušky nejvyšší kategorie.

Více

Autor: Jiří Zlámaný, Ferdinand Minařík Publikováno 24. 4. 2023 11:54

Novější 1 3 7 13 19