Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Memoriál Harryho Petrlíka pro jeho syna Allana a Rabbit Coulsty

O víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Zatímco Brno sezónu uzavíralo, vrcholem dvanácté kapitoly letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byl 19. Memoriál Harryho Petrlíka.

Více

Autor: F. Minařík, J. Zlámaný Publikováno 3. 10. 2022 15:04

132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou bez organizačních omezení

Dostihy v České republice se v roce 2022 po dvou letech pandemie covidu-19 a souvisejících organizačních omezení vrátily do standardního režimu. Domácí závodiště podle Jockey Clubu ČR zažívají navzdory současné složité ekonomické situaci velký návrat diváků, dokonce ve větším počtu, než před pandemií v roce 2019. Návrat své nezaměnitelné atmosféry vyhlíží i jeden z vrcholů domácího kalendáře – 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která se poběží již v neděli 9. října 2022.

Více

Publikováno 30. 9. 2022 11:02

Nabitý týden pokračuje v Brně a Chuchli, kde Zariyannka zaútočí na první pražský triumf

Dostihový příznivci v tomto týdnu rozhodně nudou netrpí. Nejenže totiž mohli sledovat včerejší dostihy v Lysé nad Labem, ale v sobotu se mohou vypravit do Brna a v neděli do Chuchle Areny Praha.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 29. 9. 2022 19:02

Ve středu se uzavře sezóna v Lysé nad Labem

Také třetí, a zároveň poslední, letošní dostihový den v Lysé nad Labem se uskuteční v termínu státního svátku. Konkrétně jde o Den české státnosti, který připadá na středu 28. září. První z osmičky dostihů, z nichž šest je rovinových a dva překážkové, odstartuje ve 14 hodin. Diváci se mohou těšit také na populární Pony Ligu, která má na programu hned čtveřici oddělení.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 26. 9. 2022 15:05

V CPI Hotel Velké ceně českého turfu se prosadil Vert Liberte

V sobotu 24. září se v Chuchle Areně uskutečnil jedenáctý dostihový den letošní sezóny. Jeho vrcholem byla nejdůležitější srovnávací zkouška tříletých a starších koní na "derby-distanci", tedy na trati 2400 metrů, 44. CPI HOTELS Velká cena českého turfu (Listed, 600 tis. Kč). V koncovce se jistě o bezmála tři délky prosadil čtyřletý valach DS Pegas Vert Liberte s žokejem Petrem Foretem.

Více

Autor: Jiří Zlámaný Publikováno 26. 9. 2022 14:52

Skvěle obsazená Velká cena českého turfu

Metropolitní dostihová sezóna pokračuje tentokrát v sobotu 24. září jedenáctou kapitolou. Program obsahuje osm dostihů, z nichž dva se těší vysoké prestiži a patří do nejvyšší kategorie: dvouletí koně vybojují už 86. ročník ARQANA Gerschova memoriálu (I. kat., 1400 m, 150 tis. Kč) a v 44. CPI HOTELS Velké ceně českého turfu (Listed, 2400 m, 600 tis. Kč) změří síly osmička špičkových starších vytrvalců s dvojicí předních zástupců klasického ročníku.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 22. 9. 2022 14:09

Zimní královnou Willemina, královnou víkendu Jiřina Andrésová

O uplynulém víkendu se u nás běhalo ve Slušovicích a v Karlových Varech. Na moravském závodišti byl na programu 3. díl seriálu pro čtyřleté a pětileté koně, lázeňská metropole se sezónou rozloučila Zimní královnou.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 19. 9. 2022 15:35

Víkend odstartují Slušovice, Karlovy Vary hostí Cenu zimní královny

O následujícím víkendu se uskuteční dvojice dostihových dnů, které přivítají naše nejvýchodnější a nejzápadnější závodiště. V sobotu totiž diváci mohou zamířit do Slušovic, kde je přichystán tradičně pestrý program složený z rovinových i překážkových dostihů. V neděli pak Karlovy Vary hostí vrchol sezóny pro dvouleté klisny, kterým je Cena zimní královny.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 15. 9. 2022 14:22

Sternkranz obhájil vítězství ve Zlatém poháru EŽ Praha

Desátou kapitolou letošní metropolitní sezóny byl jediný dostihový den v Chuchle Areně Praha, jehož program je kombinovaný z rovinových a překážkových dostihů. Vrcholem byl nejdelší a nejvýše dotovaný český dostih přes proutěné překážky, 16. Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha (I. kat., 4200 m, 360 tis. Kč, 4l. a st.), v němž loňský triumf obhájil osmiletý valach Sternkranz a zároveň se po tříměsíční zdravotní pauze do sedla vítězně vrátil žokej Josef Bartoš.

Více

Autor: Jiří Zlámaný, Ferdinand Minařík Publikováno 13. 9. 2022 10:16

Zlatý Pohár EŽ Praha s vítězi posledních dvou ročníků

V neděli 11. září pokračuje dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha jedinou kapitolou, během níž mohou diváci na metropolitní scéně vidět překážkové dostihy, kromě šesti rovinových se uskuteční dvojice dostihů přes proutěné překážky. O vrchol programu, 16. Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, s cenou 360 tisíc Kč nejbohatší český dostih nad lehkými skoky, bude usilovat pětice aktérů, mezi nimiž nechybějí stájoví kolegové Sternkranz a Capivari, kteří ovládli poslední dva ročníky.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 8. 9. 2022 17:29