Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Lázně Poděbrady i letos podpoří jezdecké šampionáty

V letošním roce se Lázně Poděbrady opět stanou sponzorem hned dvou jezdeckých šampionátů – rovinových a překážkových. Seznamte se s podmínkami pro účast v těchto šampionátech.

Více

Publikováno 12. 4. 2022 19:34

V Mostě panovala „Královna“

Po Chuchle Areně Praha otevřelo své brány i severočeské závodiště Hipodrom Most. Vrcholem úvodního dne byla předzkouška na první klasický dostih sezóny, 48. Memoriál Rudolfa Deyla.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 11. 4. 2022 14:57

Potvrdí Queen Of Beaufay pozici „královny“?

Šest dní po pražském úvodu sezóny přivítá druhý letošní dostihový den Hipodrom Most. Sobotní program tvoří sedmička dostihů, z nichž první odstartuje ve 13 hodin. Vrcholem odpoledne je Memoriál Rudolfa Deyla, tedy hlavní předzkoušky Jarní ceny klisen. V poli deseti tříletých klisen zaujímá pozici favoritky „zimní královna“ Queen Of Beaufay.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 7. 4. 2022 13:24

Pohár překážkových jezdkyň podpoří Stáj Moudrý a společnost AKUMULÁTORY – Táborský s.r.o.

S ohledem na požadavek rodiny pana Jana Pospíšila a paní Gabriely Křístkové, kteří pečují o památku a jméno Laty Brandisové, mění sponzoři jméno tohoto nového seriálu. Bude jím POHÁR PŘEKÁŽKOVÝCH JEZDKYŇ.

Více

Publikováno 7. 4. 2022 11:11

Nagano Gold potřetí Koněm roku

Tradiční Galavečer českého turfu se sice stejně jako před rokem kvůli nejisté epidemiologické situaci neuskutečnil, ale vyhlášení nejúspěšnějších aktérů uplynulé sezóny proběhlo po dnešních dostizích v Chuchli Areně Praha. V nejprestižnější kategorii Kůň roku zvítězil Nagano Gold, který se tak stal trojnásobným vítězem této ankety.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 3. 4. 2022 21:21

Start dostihové sezóny s mezinárodním obsazením

V neděli 3. dubna se letos poprvé otevřou brány Chuchle Areny Praha divákům a bude zahájena nová dostihová sezóna. První z osmi dostihů odstartuje ve 14.00 hodin, areál závodiště bude otevřen od 12 hodin. Vrcholem programu bude 95. Tipsport Gomba handicap, který tradičně otevírá českou dostihovou sezónu.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha, Jiří Zlámaný Publikováno 1. 4. 2022 18:09

O Koni roku se rozhodne mezi kvartetem Hazarder, L'Estran, Nagano Gold a Talent

V rámci zahajovacího dostihového dne aktuální sezóny, který v neděli 3. dubna přivítá Chuchle Arena Praha, proběhne vyhlášení nejúspěšnějších aktérů uplynulé sezóny. Vyhlášeny budou nejen výsledky anket o nejlepší koně sezóny 2021, ale rovněž výsledky jednotlivých šampionátů včetně Lázně Poděbrady Cupu nebo Fitmin Cupu. Konkrétně vyhlášení proběhne v malé sázkové hale nad paddockem a bude zahájeno v 18 hodin, tedy zhruba půl hodiny po odběhnutí závěrečného dostihu.

Více

Publikováno 28. 3. 2022 15:41

Jockey Club ČR představuje termínovou listinu pro rok 2022

Dne 21. února 2022 byla hlasováním Rady JC ČR schválena TERMÍNOVÁ LISTINA NA SEZÓNU 2022. Navzdory komplikacím v předchozích dvou letech, spojeným s covidem-19, je opět plánováno 52 dostihových dnů, takže rozsah dostihové sezóny by měl být shodný jako v roce 2019, tedy v posledním „předcovidovém“ roce. Výrazných změn nedoznala ani struktura nejvýznamnějších dostihů sezóny.

Více

Publikováno 21. 2. 2022 16:22

Zájem o klasiky zůstává vysoký, nejvíce koní míří do Derby

Do pětice klasických dostihů se sice sešlo méně přihlášek než před rokem, nicméně optikou několika posledních let o ně zůstává vysoký zájem.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 17. 2. 2022 13:10

Ladies' Cup nově podpoří společnost KarBoBau s.r.o.

Jockey Club ČR s potěšením oznamuje, že po dohodě jeho prezidenta Ing. Josefa Bečváře s majiteli společnosti KarBoBau s.r.o. bude v letošní sezoně opět vyhlášen speciální šampionát pro ženy Ladies' Cup. V tomto roce se tedy budeme sledovat průběžné výsledky KarBoBau Ladies' Cup 2022. Celý seriál proběhne za stejných podmínek jako v minulosti, s kterými se níže můžete seznámit.

Více

Publikováno 26. 1. 2022 13:01