Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Nedělní vrchol s plnými startovními boxy a návštěvou hlavy státu

V Chuchle Areně Praha se blíží závěr letošní sezóny a neděle 22. října je termínem její předposlední kapitoly. Ta je tradičně vyhlížena s velkým očekáváním a tentokrát je zájem o ni ještě větší, protože ji osobně navštíví prezident České republiky Petr Pavel. Na start 102. Lokotrans Ceny prezidenta republiky (I. kat., 3200 m) se postaví maximální možný počet čtrnácti kandidátů a větší šance mají zástupci tříletého ročníku, mezi nimiž jsou mj. vítězové českého i slovenského St Leger.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 19. 10. 2023 11:51

Mostecké vrcholy stylem start – cíl

Dva týdny poté, co se s letošní dostihovou sezónou rozloučilo brněnské závodiště, uskutečnil se závěrečný dostihový den i na mosteckém Hipodromu. Za příjemného podzimního počasí mohli diváci vidět hned tři jedničkové dostihy.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 16. 10. 2023 14:32

Most uzavře sezóně třemi jedničkami včetně Ceny zimního favorita

V sobotu se uskuteční poslední letošní dostihový den na Hipodromu Most a tamní program rozhodně vybízí k návštěvě. Startovní listiny totiž nabízejí vysokou kvalitu, protože se odběhne hned trojice jedničkových dostihů včetně Ceny zimního favorita pro nejlepší dvouletky, a rovněž jsou početně obsazeny, když se v devítce dostihů představí 110 koní.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 13. 10. 2023 15:39

Vítězem 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se stal favorit Sacamiro

Desetiletý hnědý valach Sacamiro z Jezdeckého oddílu Beňov splnil roli favorita a jistě zvítězil ve 133. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Žokej Jan Faltejsek tak rozšířil počet svých vítězství v tomto dostihu na šest.

Více

Autor: TZ Dostihového spolku Pardubice Publikováno 10. 10. 2023 14:11

Zimní královnou se stala „růžová“ Ciotola, Zlatá spona putuje na Slovensko

Nejlepší dvouletou klisnou se stala Ciotola připravovaná trenérkou Ingrid Janáčkovou Koplíkovou. Pro růžové barvy stáje Statek Blata Český ráj manželů Dufkových získala prvenství také prostřednictvím taktéž dvouletého valacha Gogoky, a to v Ceně společnosti Tipsport. O prvenství se bojovalo i na překážkách.

Více

Autor: TZ Dostihového spolku Pardubice Publikováno 10. 10. 2023 11:57

Ve Velké pardubické vyzvou předchozí vítěze premianti kvalifikací

Druhá říjnová neděle tradičně patří Velké pardubické a nejinak tomu bude také letos. Na její start se postaví osmnáct koní, mezi nimž neschází dvojice posledních vítězů našeho nejslavnějšího dostihu. Ti dle sázková nabídky společnosti Tipsport patří do okruhu favoritů, který dotváří trojice vítězů letošních pardubických kvalifikací.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 5. 10. 2023 14:27

Pětici sobotních jedniček vévodí Cena zimní královny

Vrcholem následujícího víkendu i celé překážkové sezóny je samozřejmě nedělní Velká pardubická, ovšem mimořádně atraktivní program je v Pardubicích přichystán už na sobotu. Odběhne se totiž pětice jedničkových dostihů, z nichž se tři uskuteční přes lehčí skoky a dva na rovině. Vrcholem je mezi nimi Cena Zimní královny, tedy nejvýznamnější dostih pro dvouleté klisny, který pardubické závodiště hostí poprvé.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 5. 10. 2023 11:01

Brněnská rozlučka pro Formana

Uplynulou sobotu se uskutečnil poslední mítink této sezóny na moravském závodišti v Brně. Za slunečného podzimního počasí do areálu Dvorska dorazila bohatá divácká návštěva, která mohla sledovat program složený z rovinových i překážkových dostihů.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 3. 10. 2023 14:42

Brno uzavře sezónu osmičkou dostihů

V sobotu se uskuteční letošní třetí a zároveň poslední dostihový den v Brně. Tamní program se tradičně skládá z pětice rovin a tří steeplechase, které jsou početně kvalitně obsazeny. Diváci se mohou těšit rovněž na trojici oddělení populární Pony Ligy.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 29. 9. 2023 12:35

Chuchelské vrcholy v růžové barvě

Jedenáctá kapitola letošní metropolitní sezóny v Chuchle Areně Praha nabídla ve svém programu hned tři dostihy nejvyšší kategorie a ve všech se prosadili koně, jejichž žokejové na sobě měli růžové dresy. V barvách stáje Lokotrans dvakrát triumfoval pětinásobný český a osminásobný španělský šampión Václav Janáček, jedno vítězství si před odletem na zimní angažmá do Kataru v dresu stáj Statek Blata Český ráj připsal Tomáš Lukášek.

Více

Autor: Jiří Zlámaný Publikováno 25. 9. 2023 17:33