Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


V superfiniši nejdelší klasiky uspěl Gasparini

První zářijovou neděli se poprvé po letní přestávce otevřely brány Chuchle Areny Praha, aby přivítaly početnou návštěvu devátého pokračování letošní metropolitní sezóny. Ve sportovní nabídce, kterou doplnil bohatý doprovodný program pro děti, zářily dvě cenné zkoušky nejvyšší kategorie. Obě byly vyhlíženy s velkým zájmem a obě značnému očekávání dostály, možná je i předčily.

Více

Autor: Jiří Zlámaný Publikováno 5. 9. 2022 15:34

Prořídlému kvalifikačnímu poli kraloval Imphal

Foto: Ivan Krejza

Oba svěřenci moravského trenéra Stanislava Popelky splnili v poslední kvalifikaci podmínky pro start ve 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Z deseti startujících se do cíle Velké ceny města Pardubic dostalo nakonec jen kvarteto koní. Prvenství se stalo kořistí devítiletého valacha Imphala, kterého pro stáj Quartis-Zámecký vrch připravuje trenér Stanislav Popelka.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 4. 9. 2022 11:42

Startuje druhá polovina chuchelské sezóny, kdo vyhraje nejdelší klasiku?

V neděli 4. září odstartuje v Chuchle Areně Praha druhá polovina metropolitní dostihové sezóny. Největší pozornost bude upřena na dvě významné zkoušky: poslední a nejdelší klasický dostih Renomia St Leger a nejvýznamnější mezigenerační mílařský test Velkou cenu Prahy CK Martin Tour. Bohatý doprovodný program patří opět nejmenším návštěvníkům, celkem se uskuteční osm dostihů, start prvního z nich je ve 13 hodin a areál bude otevřen již od 11 hodin.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 1. 9. 2022 19:19

Nováček vyzve šampióna: tahákem kvalifikace je souboj Night Moona s Talentem

V tomto týdnu se na Pardubickém závodišti uskuteční poslední dostihy před mítinkem Velké pardubické, což znamená, že na říjnový vrchol bude ladit formu řada překážkových hvězd. Také zářijový mítink je dvoudenní, takže diváci mohou do Pardubic vyrazit už v pátek, ale to hlavní přijde na řadu tradičně v sobotu. Ta bude patřit především závěrečné kvalifikaci na Velkou pardubickou, v níž aktuálně největší krosový talent vyzve loňského vítěze našeho nejslavnějšího dostihu.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 31. 8. 2022 11:23

Help zamířil mezi elitu sprinterů

Uplynulý víkend se u nás běhalo na severočeském závodišti Most, kde se uskutečnil tamní vrchol sezóny. Hlavním dostihem byla 101. Charvát Group Svatováclavská cena, status první kategorie měla ale i 25. Velké letní ceně Dostihového spolku Pardubice a překážkářům určená Velká mostecká steeplechase 2022.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 30. 8. 2022 10:50

Most zítra přivítá sprinterský vrchol

O posledním prázdninovém víkendu se odběhne nejvýznamnější sprinterský dostih sezóny, tedy Svatováclavská cena, kterou už popáté hostí Hipodrom Most. Na severočeské dráze se zítra odběhnou další dva jedničkové dostihy, takže diváci se rozhodně mají na co těšit.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 26. 8. 2022 17:01

Devil In Pink při debutu deklasoval soupeře a vládne dvouletým

V neděli se v Karlových Varech odběhl první letošní jedničkový dostih pro dvouleté koně, tedy 43. Cena Masise Charvát Group s.r.o. V pozici jedničky ročníku do něj nastupovala vítězka Simsonovy ceny Niamhtree, která ovšem o své výsostní postavení přišla, když zcela suverénně zvítězil debutující Devil In Pink.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 23. 8. 2022 14:00

Do Varů na elitu dvouletých

V neděli 21. srpna se v Karlových Varech uskuteční letošní poslední prázdninový dostihový den, jehož vrcholem je 43. Cena Masise Charvát Group s.r.o. určená dvouletým koním.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 19. 8. 2022 12:47

V Netolicích se pilo „Sladké červené víno“

V neděli se uskutečnil tradiční srpnový dostihový den na jihočeském závodišti Netolice poblíž malebného zámku Kratochvíle. Za příjemného letního počasí dorazila početná divácká návštěva, která mohla shlédnout devět dostihů a bohatý doprovodný program.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 16. 8. 2022 14:18

Do Netolic míří se silnou sestavou trenér Radek Holčák

Jeden dostihový den za sezónu pravidelně hostí jihočeské Netolice. Ten letos připadá na následující neděli, kde od 13 hodin startuje tradičně bohatý program. Nejenže se totiž odběhne devítka dostihů, které se skládají z pětice rovin a čtveřice steeplechase, ale také se po více jak měsíční pauze dočká dalšího pokračování populární Pony Liga. Diváci se mohou těšit i na dostihy pro neregistrované a dřevěné koně.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 11. 8. 2022 13:28