Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Den šampiónů 9. 11. 2019

1. 11. 2019  |  15:44

Příští týden se v Chuchle Aréně Praha ukončí dostihová sezóna. Zároveň již budeme znát vítěze jezdeckých, trenérských, amatérských šampionátů a nejlepšího žáka sezóny 2019. Minulý rok při tvorbě termínové listiny jsme se po dohodě s pražským pořadatelem rozhodli slavnostně vyhlásit vítěze jednotlivých šampionátů právě při posledním dostihovém dni 9. 11. v Chuchle Aréně Praha.

Den šampiónů 9. 11. 2019

Jedná se o pilotní projekt ve spolupráci s pražským pořadatelem, kdy se budou šampioni vyhlašovat přímo po skončení dostihového dne. Důvodem slavnostního vyhlášení šampionátů přímo na závodišti byl „Galavečer českého turfu“, kterému jsme chtěli pomoci zkrácením oficiální části večera. Galavečer českého turfu se bude konat 18. ledna 2020 v Prostějově. Také jsme chtěli uspořádat akci, která bude více přístupná pro všechny osoby kolem koní a nebude se jednat o tak „oficiální akci“, jakou je Galavečer českého turfu.

Chuchle Arena Logo1
Slavnostní vyhlašování šampionátů začne 30 minut po skončení posledního dostihu v prostoru malé sázkové haly na tribuně v Chuchle Aréně Praha (čas bude upřesněn v úterý 5. 11. 2019). V roli moderátora vás bude tímto slavnostním podvečerem provázet Martin Cáp. Akce bude přístupna pro širokou veřejnost a restaurace bude otevřena do 21:00.

Jaké šampionáty budou vyhlašovány? (řazeno časově, tak jak budou vyhlášeny po sobě)

  1. NUTRIN CUP 2019 (trenérský šampionát na překážkách) = 1. – 3. místo
  2. NUTRIN CUP 2019 (trenérský šampionát na rovinách) = 1. – 3. místo
  3. Amatérský šampion na překážkách = 1. místo
  4. Amatérský šampion na rovině = 1. místo
  5. Nejlepší žák = 1. místo
  6. Vítěz PONY LIGY za podpory Jockey Clubu ČR = 1. místo
  7. Jezdecký šampionát na překážkách = 1. – 3. místo (sponzoři: SPEDITION ZAVŘEL, STATEK BLATA ČESKÝ RÁJ, stáj JASNA, stáj STATEK CHYŠE – VÁŇA)
  8. LÁZNĚ PODĚBRADY CUP 2019 (jezdecký šampionát na rovinách) =
    1. – 3. místo

oblouk-bar-100dpi
Střední škola dostihového sportu a jezdectví pořádá také 9. 11. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ od 10:00. Informace: Ing. Kateřina Šupáčková, email: pr@dostihovaskola.cz, mobil: 775 474 783.

Poděkování

Rádi bychom poděkovali sponzorům jezdeckých a trenérských šampionátů:

LÁZNĚ PODĚBRADY a. s., NUTRIN s.r.o., stáj SPEDITION ZAVŘEL s.r.o., stáj STATEK BLATA ČESKÝ RÁJ, stáj JASNA, stáj STATEK CHYŠE – VÁŇA.

lp_logotyp_CMYK_poz    NUTRIN-Equine   

 

speditionzavrel - logo   Statek Blata Český ráj

 

Nakonec bychom rádi poděkovali panu Martinovi Peckovi, řediteli TMM s.r.o. za poskytnutí prostor pro vyhodnocování šampionátů a celému týmu pražského pořadatele za pomoc při organizování tohoto dne.

Martina Krejčí
generální sekretář Jockey Clubu ČR

Foto: Tomáš Pěkný

 

Zpět na výpis