Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Menu

XXV. Galavečer českého turfu

8. 12. 2019  |  13:10

Jubilejní XXV. GALAVEČER českého turfu  se uskuteční v sobotu 18. ledna  2020 od 19:00 hod. v Městském divadle a prostorách Národního domu v Prostějově.  Nejlepší trenéři a jezdci uplynulé sezóny již byli slavnostně vyhlášeni 9. listopadu 2019 v Praze - Velké Chuchli při posledním dostihovém dni sezóny 2019. V Prostějově 18. ledna 2020 se tak budeme těšit především na slavnostní vyhlášení nejlepších majitelů sezóny (rovina a překážky), chovatele sezóny, Fitmin Cupu, cen za dlouholetý přínos dostihovému sportu, Koně roku 2019 a také ocenění nejlepších koní v jednotlivých kategoriích.

XXV. Galavečer českého turfu

LOGO JC 100 black

Slavnostní část tradičně proběhne v divadle, v přilehlých sálech pak bude následovat společenská zábava. 

MÍSTENKY

Místenka platí pro místo v divadle na vyhlášení výsledků anket a pro místo ke stolu v ostatních místnostech Národního domu v následující společenské zábavě.


Místenky si můžete objednat od pondělí 9. prosince 2019 nejpozději do pondělí 13. ledna 2020 (pokud nebudou místenky vyprodány dříve) pouze přes e-mail galavecer@volny.cz na objednávkovém formuláři, který podle pokynů, prosím, vyplňte a odešlete. 

Jiné objednávky (telefonem, faxem, dopisem či jiným způsobem) než uvedeným způsobem nemohou být z technických důvodů akceptovány.

Cena místenky je 600,- Kč.

Úhradu za objednané místenky proveďte nejpozději do pátku 10. 1. 2020 (na účet pořadatele!) bankovním převodem nebo poštovní poukázkou typu A na účet 2501730676/2010 vedený u Fio banky, jako variabilní symbol platby pro lepší identifikaci uveďte devítimístné telefonní číslo (na mobilní telefon nebo pevnou linku) objednatele. Místenky obdržíte od hostesek při vstupu ve foyeru divadla. Místenky můžete objednat do konkrétní části Národního domu uvedením v objednávce, avšak z kapacitních důvodů nelze vždy všechny zájemce uspokojit, proto Vám může být přiděleno místo jiné. Místo v divadelním sále bude rezervováno podle pořadí došlých objednávek. Rozhodující bude včasnost objednávky. Pokud nebude platba včas na účtu pořadatele, bude rezervace zrušena a místenky znovu dány do prodeje.

Pokud by došlo k vyprodání všech místenek ještě před 3. 1. 2020, bude to oznámeno na  webových stránkách (www.dostihyslusovice.cz, www.dostihy.cz, www.dostihyjc.cz) a další objednávky již nebudou přijímány.

Rezervaci místenek je možné zrušit mailem nejpozději do pondělí 13. ledna 2020 do 12:00 hodin, na pozdější storno nelze brát zřetel a platbu nelze z technických důvodů vrátit.

Celková kapacita akce je omezena na 370 míst (se souhlasem hostů lze kapacitu rozšířit na 380 míst), do prodeje bude dáno max. 300 místenek (70 ks jich má rezervováno pořadatel pro sponzory a čestné hosty a JC pro vyhodnocené aktéry dostihové sezóny). Volnou kapacitu místností můžete sledovat v přehledu rezervací.

  • Velký sál v patře – 224 míst u stolů a v saloncích – hraje skupina Pavly Jančové k tanci i poslechu, ve foyeru je bar (plán stolů sál)
  • Kavárna v přízemí – 74 míst u stolů s obsluhou – kapela je v jednání, některé stoly lze spojit do většího celku (plán stolů restaurace)
  • Restaurace v přízemí – rezervována pro konzumaci večeří hostů vinárny a individuální objednávky
  • Vinárna v suterénu – 72 míst v boxech, bar, parket – hudba DJ k tanci i poslechu - (plán stolů vinárna)

 V ŽADNÉ Z VNITŘNÍCH PROSTOR NÁRODNÍHO DOMU NENÍ POVOLENO KOUŘENÍ!

Jednotlivé místnosti jsou propojeny a lze se mezi nimi volně pohybovat!

Teplá večeře je zahrnuta v ceně místenky, vybírat lze z 5 jídel, teplá jídla z minutkové nabídky nejsou v ceně místenky. V ceně místenky je dále 1 nealkoholický nápoj nebo 1 pivo a ½ láhve vína na osobu. Veškeré další nápoje alkoholické, nealko, káva atd. podle vlastního výběru nejsou v ceně místenky. Večeři lze konzumovat 15 minut po ukončení programu, večeře se podávají do 23:00 hodin v restauraci (případně roznáškou ke stolům). Další jídla lze objednat jako minutky za úhradu později v restauraci.

LOGO DS 1981

NOCLEHY

Noclehy Vám můžeme rezervovat v jedno a dvoulůžkových pokojích hotelu Tennis Club (cena je včetně snídaně). Adresa: Prostějov, Za Kosteleckou 4161/49.

Noclehy v Tennis Clubu je nutno zaplatit spolu s místenkami na účet pořadatele!

V Tennis Clubu nebudou recepcí individuální objednávky přijímány!

Ve srovnání s předchozími lety není cena noclehu jednotná, liší se podle rozdílné úrovně pokoje. Proto při vyplňování objednávky si sami zvolíte cenu noclehu a počet ubytovaných. Bez tohoto údaje Vám nemůžeme rezervaci ubytování zajistit. Pokud nocleh nežádáte, kolonku ponecháte nevyplněnou.

Ceník ubytování v hotelu Tennis Club (cena je za osobu a noc)

kategorie

Jednolůžkový Kč

Dvoulůžkový Kč

pokojů

poznámka

ECONOMY

950,-

675,-

15

30 lůžek

BUSSINES

1170,-

850,-

10

20 lůžek

SUPERIOR

1440,-

900,-

10

20 lůžek

 

Nocleh si také můžete zajistit individuálně v jiných prostějovských i okolních ubytovacích zařízeních, ovšem za v těchto zařízeních platné ceny.

PARKOVÁNÍ

Parkovat můžete u Národního domu (Vojáčkovo náměstí nebo vedle na náměstí E. Husserla), zde je ale možnost parkování značně omezena, snáze můžete parkovat na velkém parkovišti blízko Národního domu ve Školní ulici (příjezd od dálnice ze sjezdu Prostějov-jih) okolo hypermarketu TESCO přes kruhový objezd (doleva) směrem do centra Olomouckou ulicí, za železničním přejezdem cca 200 m na prvním semaforu doprava ulicí Vápenice (zde je vlevo vidět Národní dům, ale pro zákaz odbočení doleva - provoz je sledován kamerami! - není příjezd na parkoviště možný) podél Smetanových sadů a na druhém semaforu doleva okolo Kina METRO do Školní ulice na veřejné parkoviště, které je vzdáleno od Národního domu (Vojáčkovo náměstí) asi 100 metrů.

Pokud chcete projet až k Národnímu domu, na konci Školní ulice zabočte vlevo do ulice Šerhovní a na jejím konci vpravo a po cca 150 metrech opět vpravo před vchod do Národního domu -  GPS 49°28'24.797"N, 17°6'52.65"E. Příjezdovou mapu a polohu parkoviště naleznete (vyčkejte na načtení mapy) zde.

Národní dům bude do ukončení slavnostní části směrem od restaurace do 21:30 hod. uzavřen
, vstup bude možný pouze přes divadelní vchod, který bude otevřen od 18:15 hodin. Prosíme, abyste tomu přizpůsobili svůj příjezd a pozdním příchodem nerušili ostatní hosty.

Šatna je v mezipatře divadla a zde si můžete svršky ponechat až do ukončení akce ve 03:00.

Kontakt na pořadatele: info@dostihyslusovice.cz nebo na mobil: 603 869 131 (Mgr. Zdeněk Karlach)

 

Mgr. Zdeněk Karlach
předseda spolku Dostihy Slušovice

Zpět na výpis