Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Letošní sezónu poprvé uzavře Den šampiónů

9. 11. 2019  |  Praha - Velká Chuchle

Závěrečný dostihový den letošní sezóny nese označení "Den šampiónů" a vyvrcholí 4. ročníkem Pražského zimního favorita, v němž se představují perspektivní dostihoví junioři - dvouletí koně. Celkem se uskuteční sedm dostihů a po posledním z nich je na programu slavnostní ceremoniál během kterého budou oceněni nejlepší jezdci a trenéři právě ulynulé sezóny. 

Sobota 9. listopadu  2019, od 12:00 

Vstupné: 150 Kč
- do 18 let, studenti do 26 let, senioři 60+ 100 Kč
- do 15 let, držitelé průkazu TP, ZTP, ZPT-P zdarma

Parkovné: 100 Kč

Můžete se těšit celkem na 7 rovinových dostihů, přičemž hlavním dostihem tentokrát bude 4. ročník Pražského zimního favorita pro dvouleté koně s vytrvaleckými předpoklady. Připraven je i dohatý doprovodný program - speciálně pro děti jsou připraveny jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč), krytý dětský koutek v přízemí tribuny.

Bezprostředně po posledním dostihu proběhne slavnostní vyhlášení šampiónů sezóny 2019. Oceněni budou nejlepší tři žokejové a trenéři na rovinách i na překážkách, nejlepší z žáků a amatérů, cenu obdrží rovněž vítěz Pony ligy.  Toto vyhlášení se uskuteční v malé sázkové hale nad paddockem, restaurace bude otevřena do 21:00 hodin. 

Více informací ZDE

Zpět na výpis