Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Výsledky

Longchamp: Překvapení jménem Subway Dancer

21. 10. 2019  |  08:12

Longchamp: Překvapení jménem Subway Dancer

Před rokem Subway Dancer třetím místem za Cracksmanem a Crystal Oceanem v Gr. 1 Champion Stakes v Ascotu šokoval Anglii, letos mu jeho realizační tým připravil jiný program – namísto cesty za královnou se v pařížském Longchamp v neděli postavil na start hlavního dostihu Gr. 2 Prix du Conseil de Paris a na oblíbené hluboké dráze jako největší sázkový outsider předvedl další šok, když suverénně zvítězil s náskokem jedné a tří čtvrtin délky před tříletou Aga Khanovou Edisou.

Most: Zimním favoritem Albatros

21. 10. 2019  |  06:47

Most: Zimním favoritem Albatros

Letošní dostihové loučení se sezónou na mosteckém Hipodromu mělo dva jedničkové vrcholy. Zatímco v Českomoravské ceně Holčákův Mr Right potvrdil roli favorita a obhájil loňské vítězství, mezi dvouletými dosud neporažená Fraga usilující o unikátní double, když po triumfu v Ceně zimní královny nastoupila i do hřebcům otevřeného zimního favorita, v napínavém finiši o krk podlehla Albatrosovi připravovanému v šampionské centrále rodiny Vocáskových.

Pardubický mítink ve fotografiích

15. 10. 2019  |  07:17

Pardubický mítink ve fotografiích

Vychutnejte si atmosféru letošního říjnového pardubického mítinku vrcholícího Theophilovým triumfem ve 129. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou, ve fotogalerii vytvořené ze snímků fotografa Bohumila Křižana a jeho týmu.

Theophilos vítězem Velké pardubické

14. 10. 2019  |  07:17

Theophilos vítězem Velké pardubické

Pardubické závodiště o víkendu hostilo mítink, který je každoročně jedním z vrcholů dostihové sezóny – mítink okolo nejbohatšího tuzemského dostihu, 129. ročníku Velké pardubické, letos poprvé se Slavia pojišťovnou v roli titulárního sponzora. Vítězem letošního ročníku Velké se stal devítiletý svěřenec Josefa Váni staršího Theophilos, kterého v barvách majitelského syndikátu Dostihový klub iSport k životnímu triumfu dovedl žokej Josef Bartoš.

Arc: Hattrick znovu odolal, Enable porazil Waldgeist. Nagano Gold osmý

6. 10. 2019  |  17:53

Arc: Hattrick znovu odolal, Enable porazil Waldgeist. Nagano Gold s českým maximem

Stále platí, že neprestižnější evropský dostih Prix de l’Arc de Triomphe (Gr.1, 2400 m) ve své bezmála stoleté historii nepoznal trojnásobného vítěze. V jejím letošním vydání totiž o hattrick usilující Enable v závěrečných metrech předstihl Waldgeist, v jehož sedle podtrhl úspěšný víkend Pierre-Charles Boudot. Svěřenec Václava Luky Nagano Gold vylepšil české maximum, když finišoval na osmém místě.

Merano: České úspěchy ve fotografiích

3. 10. 2019  |  09:50

Merano: České úspěchy ve fotografiích

Ohlédnutí za víkendovým vrcholem sezóny v italském Meranu, zejména za triumfem svěřence Josefa Váni mladšího L'Estrana v sedle s žokejem Josefem Bartošem v jubilejním 80. ročníku Gran Premio Merano Alto Adige (stch Gd-1, 4+, 5 000 metrů, 250 000 €)  na fotografiích pana Bohumila Křižana.

Fotogalerie z 5. ročníku EJC

30. 9. 2019  |  02:26

Fotogalerie z 5. ročníku EJC

Ohlédnutí za 5. ročníkem Evropského poháru žokejů na závodišti v Praze - Velké Chuchli, utkání dvanácti elitních jezdců o titul pro nejlepšího z nich, který si nakonec po právu odnesl belgický světoběžník Christophe Soumillon, tak jak ho svým objektivem zachytil fotograf Ivan Krejza.  

Pátý ročník Evropského poháru žokejů pro Christopha Soumillona

29. 9. 2019  |  23:57

Pátý ročník Evropského poháru žokejů pro Christopha Soumillona

Před posledním dostihem zařazeným do Evropského poháru žokejů, EJC Middle, ztrácela belgická hvězda odpoledne Christophe Soumillon na Nizozemce Adrie de Vriese 8 bodů. Počty byly jasné, Soumillon musí vyhrát a de Vries musí skončit čtvrtý a horší, jinak Soumillon nad hlavu velký pohár nezvedne.

Karlovy Vary: Zimní královna ve fotografiích

24. 9. 2019  |  22:39

Karlovy Vary: Zimní královna ve fotografiích

Poslední dostihový den letošní sezóny na závodišti v Karlových Varech - Dvorech s  vrcholem v podobě 38. ročníku Ceny zimní královny  DS Pegas ve fotogalerii Bohumila Křižana.

Karlovy Vary: Barthesa detronizována Fragou

23. 9. 2019  |  05:39

Karlovy Vary: Barthesa detronizována Fragou

Jediným tuzemským dostihovým dnem uplynulého víkendu bylo nedělní odpoledne na závodišti v Karlových Varech. Jeho hlavním dostihem byl 38. ročník nejvýznamnějšího dostihu pro dvouleté klisny u nás – Ceny zimní královny, ve které favorizovanou Barthesu zastínila teprve podruhé statující svěřenka Václava Luky mladšího Fraga v sedle s žokejem Janem Vernerem, jenž byl nejúspěšnějším jezdcem v rámci odpoledne, když zvítězil celkem třikrát.