Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Výsledky

Pardubice: Třetí kvalifikace na Velkou plná překvapení

10. 8. 2020  |  06:52

Pardubice: Třetí kvalifikace na Velkou plná překvapení

Na startu třetí kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou – Ceny firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. se sice sešlo jen sedm koní, o hvězdná jména ovšem nouze nebyla. Mnohé se očekávalo od tria koní z lotu trenéra Josefa Váni, realita ale byla jiná. Váňovcům utekl manžely Myškovými připravovaný Lodgian Whistle následovaný outsiderem dostihu jménem Catch Life.

Pardubice: Pátý kvalifikační triumf pro Ange Guardiana

29. 7. 2020  |  06:03

Pardubice: Pátý kvalifikační triumf pro Ange Guardiana

Před startem druhé kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou někteří návštěvníci uzavírali sázky, zda Ange Guardian získá páté vítězství v kvalifikaci na největší překážkový dostih u nás. A dvanáctiletému reprezentantovi Stáje Anděl Strážný se to podařilo. Vyrovnal tak rekord kvalifikačního krále Trezora, který zvítězil pětkrát v letech 2012 – 2014.

Pardubice: Pohodový letní páteční podvečer

27. 7. 2020  |  06:24

Pardubice: Ohlédnutí za pátečním podvečerem

Premiérový a prozatím jediný rovinový mítink sezony přilákal na Pardubické závodiště zajímavý počet diváků a vyvolal velký zájem i mezi dostihovými stájemi. Do dvou dostihů se přihlásil velký počet koní, a tak došlo k jejich dělení. Páteční podvečerní dostihy tak nabídli divákům kombinaci pěti rovinových dostihů a dvou dostihů přes proutěné překážky.

Velká Chuchle: Fotogalerie ze sobotního Family Day

20. 7. 2020  |  22:58

Velká Chuchle: Fotogalerie ze sobotního Family Day

Průběh a atmosféru sobotního Family Day v Chuchle Aréně Praha vrcholícího nejvýznamnějšími přípravnými dostihy na klasické Oaks a České derby si můžete připomenout v galerii fotografií pana Bohumila Křižana.

Velká Chuchle: Opasan a Faliraki si řekli o pozornost v blížících se klasikách

20. 7. 2020  |  06:53

Velká Chuchle: Opasan a Faliraki si řekli o pozornost v blížících se klasikách

Jediným tuzemským dostihovým dnem uplynulého víkendu bylo dostihové odpoledne v Chuchle Aréně Praha, kde se v rámci programu tzv. Family Day určeného pro rodiny s dětmi uskutečnilo hned deset dostihů. Nejvýznamnějšími z nich byly přípravné dostihy na obě vytrvalecké klasiky – v Ceně tříletých klisen, posledním velkým testem před srpnovými Oaks se prosadila svěřenka Pavla Tůmy Faliraki (ž. Verner) a v Memoriálu Dr. Frankenbergera výkonnostní progres z květnových Varů potvrdil slovenský Opasan (ž. Koplík) a zařadil mezi nejvážnější uchazeče o triumf v jubilejním 100. ročníku Českého derby.

Pardubice:

5. 7. 2020  |  13:45

Pardubice: Theophilos pokračuje ve vítězném tažení

Osmičku dostihů nabídl první ze tří červencových mítinků na Pardubickém závodišti. Vrcholem byla úvodní kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V této Ceně města Pardubice – EURO EQUUS úřadoval vítěz loňského ročníku legendárního dostihu Theophilos. K cestě za vítězstvím jej ale hodně potrápil Hegnus.

Velká Chuchle: Velký den DS Pegas ve fotogalerii

2. 7. 2020  |  06:37

Velká Chuchle: Velký den DS Pegas ve fotogalerii

Fotoohlédnutí Bohumila Křižana za uplynulou nedělí v Chuchle Aréně Praha a jedničkovým double reprezentantů DS Pegas na mílové distanci, když Black Canyon exceloval mezi staršími ve Velké květnové a Rate si mezi tříletými vrstevníky podmanil klasickou Velkou jarní cenu.

Slušovice: Fotogalerie z úvodního dostihového dne

1. 7. 2020  |  06:51

Slušovice: Fotogalerie z úvodního dostihového dne

Atmosféru a průběh letošního prvního dostihového dne na Moravě, který se v sobotu uskutečnil ve Slušovicích, si můžete připomenout ve fotogalerii pana Bohumila Křižana.

Velká Chuchle: Červnový pohár ve fotog

24. 6. 2020  |  06:48

Velká Chuchle: Nedělní Červnový handicap ve fotogalerii

Připomenutí nedělního dostihového odpoledne v Chuchle Areně Praha s vrcholem v podobě  dvojkového Červnového handicapu, jehož jehož vítězem se stal Storm de Nuit s žokejem Adamem Florianem, ve fotogalerii pana Bohumila Křižana.

Pardubice: Ohlédnutí za úvodní sobotou ve fotografiích

24. 6. 2020  |  06:15

Pardubice: Ohlédnutí za úvodní sobotou ve fotografiích

Deštivý start letošní sezóny na dostihovém závodišti v Pardubicích, jehož vrcholem byla Cena města Pardubic - Úvodní cross country Koroka si můžete připomenout ve fotogalerii sestavené ze snímků fotografa Bohumila Křižana.