Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Menu

Bflow, iSport a Lázně Poděbrady

27. 8. 2020  |  13:14

V letošním roce, i v této nelehké době postižené koronavirem, se podařilo zajistit sponzorství jezdeckých šampionátů a také ženského jezdeckého šampionátu. Pro účast v těchto šampionátech je nutné členství v jezdeckých asociacích (Asociaci českých trenérů a jezdců nebo být stávajícím žákem Střední školy dostihového sportu a jezdectví nebo být členem Spolku českých amatérských dostihových jezdců).

bflow, iSport a Lázně Poděbrady

bflow-kretivni ag_logo

Bflow Agency, a.s. ve spolupráci s Jockey Clubem ČR vyhlašují I. ročník oficiálního šampionátu Ladies´ Cup Bflow 2020.

Kritéria hodnocení šampionátu:

Vítězkou se stane jezdkyně s nejvyšším počtem dosažených vítězství v rovinových dostizích pořádaných v ČR v sezóně 2020.

Vítězka získá titul Šampionka Ladies´ v rovinových dostizích, obdrží pohár pro vítězku a peněžitou/věcnou cenu ve výši 25.000,- Kč. Druhá v pořadí získá peněžitou/věcnou  cenu ve výši 15.000,- Kč a třetí v pořadí získá peněžitou/věcnou cenu ve výši 10.000,- Kč.

Další podmínky:

Pro vyplacení peněžité/věcné ceny je nutná osobní účast oceněných jezdkyň při slavnostním vyhlášení výsledků šampionátu a platné členství v Asociaci českých trenérů a jezdců pro rok 2020 nebo být žákyní střední školy se zaměřením na dostihový sport nebo být členkou Spolku českých amatérských dostihových jezdců.  V závažných odůvodněných případech je možné, aby cenu převzala oceněnou jezdkyní pověřená osoba. 

Vyhlašovatel si vyhrazuje ceny nevyplatit v případě závažného porušení dostihových a/nebo občanskoprávních pravidel.

isport.cz

iSport.cz  a JOVAN  ve spolupráci s Jockey Clubem ČR vyhlašují I. ročník oficiálního honorovaného šampionátu iSPORT.cz ŠAMPIONÁT PŘEKÁŽKOVÝCH JEZDCŮ 2020“

Kritéria hodnocení šampionátu:

Vítězem se stane profesionální jezdec s nejvyšším počtem dosažených vítězství v překážkových dostizích pořádaných v ČR v sezóně 2020.

Vítěz získá titul Šampion překážkových jezdců 2020, obdrží pohár pro vítěze a peněžitou cenu ve výši 25.000,- Kč. Druhý v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 15.000,- Kč a třetí v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 10.000,- Kč.

Další podmínky:

Pro vyplacení peněžité ceny je nutná osobní účast oceněných jezdců při slavnostním vyhlášení výsledků šampionátů a platné členství v Asociaci českých trenérů a jezdců pro rok 2020. V závažných odůvodněných případech je možné, aby cenu převzala oceněným jezdcem pověřená osoba.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo ceny nevyplatit v případě závažného porušení dostihových a/nebo občanskoprávních pravidel.

lp_logotyp_CMYK_poz

Lázně Poděbrady a. s. ve spolupráci s Jockey Clubem ČR vyhlašují V. ročník oficiálního honorovaného šampionátu LÁZNĚ PODĚBRADY CUP 2020.

Kritéria hodnocení šampionátu:

Vítězem se stane profesionální jezdec s nejvyšším počtem dosažených vítězství v rovinových dostizích pořádaných v ČR v sezóně 2020.

Vítěz získá titul Šampion rovinových jezdců 2020, obdrží pohár pro vítěze a peněžitou cenu ve výši 50.000,- Kč. Druhý v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 30.000,- Kč a třetí v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 20.000,- Kč.

Další podmínky:

Pro vyplacení peněžité ceny je nutná osobní účast oceněných jezdců při slavnostním vyhlášení výsledků šampionátu a platné členství v Asociaci českých trenérů a jezdců pro rok 2020. V závažných odůvodněných případech je možné, aby cenu převzala oceněným jezdcem pověřená osoba. 

Vyhlašovatel si vyhrazuje ceny nevyplatit v případě závažného porušení dostihových a/nebo občanskoprávních pravidel.

Jménem Jockey Clubu ČR bychom rádi poděkovali novým sponzorům i stávajícímu sponzorovi Šampionátu rovinových jezdců - Lázně Poděbrady, který v letošní sezóně otevírá již V. ročník tohoto sponzorství. 

Ing. Martina Krejčí, Ph. D. 
generální sekretář JC ČR

Zpět na výpis