Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Dostihy poníků

Jockey Club ČR, jako dostihová autorita, si klade za cíl zvýšit zájem dětí o dostihový sport a proto se rozhodl podporovat seriál dostihů pro poníky pod názvem „Pony Liga za podpory Jockey Clubu ČR“.

Umístění jezdců poníků v jednotlivých dostizích v rámci tohoto seriálu bude průběžně bodováno a na konci sezóny budou tři nejlepší jezdci vyhodnoceni v rámci tzv. „Večera šampiónů“, který se uskuteční 9. listopadu 2019 na závodišti v Praze - Velké Chuchli po skončení posledního dostihového dne sezóny.

Všechny potřebné dokumenty týkající se dostihů poníků naleznete níže v této sekci a průběžně Vám zde budeme přinášet i aktuality z dostihů poníků.

Jak si vede Pony liga v první polovině sezóny?

26. 6. 2019  |  09:00

Jak si vede Pony liga v první polovině sezóny?

Díky obětavé práci paní Marie a Kamily Bartošových a paní Běly Bartáskové se bezmála 30 dětí účastní tento rok Pony Ligy za podpory Jockey Clubu ČR. Jak jsme již informovali, od letošního roku si vzal Jockey Club ČR pod patronát tento seriál pro děti. Tři nejlepší děti budou vyhlášeny a oceněny v rámci tzv. „Večera šampiónů“, který se uskuteční dne 9. listopadu na závodišti v Praze - Velké Chuchli po skončení posledního dostihového dne sezóny.

Pony Liga s podporou Jockey Clubu ČR 2019

14. 3. 2019  |  16:40

Pony Liga s podporou Jockey Clubu ČR 2019

Ve snaze podporovat zájem dětí o dostihový sport se Jockey Club ČR pro sezónu 2019 dohodl na spolupráci se spolkem Pony Liga reprezentovaném paní Kamilou Bartošovou, který zastřešuje pořádání většiny dostihů poníků u nás.