Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Menu

Pony Liga s podporou Jockey Clubu ČR 2019

14. 3. 2019  |  16:40

Ve snaze podporovat zájem dětí o dostihový sport se Jockey Club ČR pro sezónu 2019 dohodl na spolupráci se spolkem Pony Liga reprezentovaném paní Kamilou Bartošovou, který zastřešuje pořádání většiny dostihů poníků u nás.

Pony Liga s podporou Jockey Clubu ČR 2019

Pony Liga v rámci dostihové sezóny 2019 uspořádá dostihy poníků celkem při 24 dostihových dnech. Jockey Club ČR bude na svých stránkách a sociálních sítích zveřejňovat termíny jednotlivých dostihů, termíny přihlášek a zejména startovní listiny dostihů poníků jako nedílnou součást programu daného dostihového dne. 

Umístění jezdců poníků v jednotlivých dostizích v rámci celého seriálu dostihů pojmenovaném „Pony Liga za podpory Jockey Clubu ČR“ bude průběžně bodováno a na konci sezóny budou tři nejlepší jezdci vyhodnoceni v rámci tzv. „Večera šampiónů“. „Večer šampiónů“ se uskuteční 9. listopadu 2019 na závodišti v Praze - Velké Chuchli po skončení posledního dostihového dne sezóny, budou na něm vyhlášeni vítězové jednotlivých šampionátů a nejlepší aktéři dostihů poníků tak budou moci stanout po boku svých velkých vzorů. Zároveň budou moci navštívit i Střední školu dostihového sportu a jezdectví, která právě 9. listopadu pořádá Den otevřených dveří a možná se tak i inspirovat při výběru střední školy.

O týden později, v sobotu 16. listopadu, Jockey Club ČR ve spolupráci s pražským pořadatelem a Střední školou dostihového sportu a jezdectví na chuchelském závodišti uspořádá Galavečer Pony Ligy, na kterém bude vyhlášeno celkové pořadí a oceněni všichni účastníci dostihů poníků.

 

TL pony

 

Všechny potřebné dokumenty -  podmínkami účasti v dostizích Pony Ligy počínaje, přes formulář přihlášky až po povinný souhlas zákonného zástupce naleznete nově i na těchto webových stránkách na záložce Pony Liga.

 

Ing. Martina Krejčí, Ph.D.

generální sekretář JC ČR

Zpět na výpis