Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Fotogalerie z další náborové akce na adepty jezdeckého povolání

2. 10. 2018  |  06:55

Přinášíme fotogalerii z další, celkově již páté akce v rámci projektu Nábor dětí pro výkon povolání dostihového jezdce, s nímž Jockey Club ČR uspěl ve výběrovém řízení vyhlášeném Ministerstvem zemědělství na podporu projektů nestátních neziskových organizací pro rok 2018. Poslední zářijovou neděli si žáci sedmých a vyšších ročníků základních škol se zájmem o koně a výkon jezdeckého povolání se v doprovodu rodičů, případně i mladších sourozenců, v prostorách Střední školy dostihového sportu a jezdectví po teoretické i praktické stránce seznámili s tím, co toto povolání obnáší, poté si prohlédli závodiště ve Velké Chuchli a zúčastnili se dostihového dne, jehož vrcholem byla vytrvalecká Cena CPI Property Group.

Jak je možné se takové akce zúčastnit…?

Primární výběr provádějí pracovníci Jockey Clubu ČR a Střední školy dostihového sportu a jezdectví, která s Jockey Clubem v rámci tohoto projektu finančně podporovaného Ministerstvem zemědělství úzce spolupracuje. Tito pracovníci průběžně kontaktují vybrané základní školy v Praze a ve spolupráci s učitelským sborem vytipují vhodné uchazeče o povolání dostihového jezdce (mezi hlavní fyzické parametry patří výška a přiměřená hmotnost), které na akci pozvou.

Pokud si myslíte, že máte doma dítě, které má zájem o koně, má i potřebné fyzické parametry, ale zástupci Jockey Clubu na základní školu, kde studuje, ještě nedorazili (Praha není podmínou, rádi přivítáme zájemce z celé ČR), kontaktujte paní Bc. Alenu Dragounovou (e-mail: dragounova@dostihy.cz, tel.: 725 934 320) a domluvte si možnost zúčastnit se akce v rámci některého z dalších dostihových dní, které se uskuteční v průběhu měsíce října (konkrétně 21. a 28. října).

Zpět na výpis