Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Oficiální šampionát překážkových jezdců 2016 má nového sponzora

14. 4. 2016  |  12:07

DK Josefa Váni (logo)Jockey Club ČR získal pro letošní rok nového sponzora Šampionátu překážkových jezdců.

Dostihový klub Josefa Váni, z. s. ve spolupráci s Jockey Clubem ČR vyhlašují     I. ročník oficiálního honorovaného překážkového šampionátu POHÁR JOSEFA VÁNI 2016.

Tímto bychom rádi poděkovali novému sponzorovi Dostihovému klubu Josefa Váni, který v letošním roce navýšil pěněžitou cenu pro první tři oceněné jezdce z loňkých 50 000,- Kč na 100 000,- Kč. 

Dále bychom poděkovali za finanční podporu dosavadnímu sponzorovi EŽ Praha, který zaštítil v roce 2015 už XI. ročník šampionátu překážkových jezdců.

Kritéria hodnocení šampionátu:

Vítězem se stane profesionální jezdec s nejvyšším počtem dosažených vítězství v překážkových dostizích pořádaných v ČR v sezóně 2016.

Vítěz získá titul Šampion překážkových jezdců 2016, obdrží pohár pro vítěze a peněžitou cenu ve výši 50.000,- Kč. Druhý v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 30.000,- Kč a třetí v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 20.000,- Kč.

Podmínkou vyplacení peněžité ceny je osobní účast oceněných jezdců na Galavečeru českého turfu při slavnostním vyhlášení výsledků šampionátu.

Další podmínky:

Vyhlašovatel si vyhrazuje ceny nevyplatit v případě závažného porušení dostihových i občanskoprávních pravidel.

Martina Krejčí

Související články

Zpět na výpis