Přeskočit hlavičku a jít na obsah

Jockey Club České republiky

Slavíme 100 let
Menu

Oficiální šampionáty trenérů mají nového sponzora

12. 4. 2016  |  06:41

Logo_EQUINE Nutrition_(10x10cm)Asociace českých trenérů a jezdců ve spolupráci s firmou Nutrin a Jockey Clubem ČR vyhlašují I. ročník oficiálních trenérských šampionátů na rovinách a překážkách – NUTRIN CUP 2016.

Asociace českých trenérů a jezdců a Jockey Club ČR zároveň děkují firmě Maentiva (panu Martinu Bláhovi) za několikaletou spolupráci při pořádání trenérského šampionátu v minulých letech.

Kritéria hodnocení šampionátů:

Trenéři s nejvyšším počtem vítězství na rovinách na prvních třech místech a trenéři s nejvyšším počtem vítězství na překážkách na prvních třech místech budou oficiálně vyhlášeni a oceněni na Galavečeru českého turfu.

První tři umístění trenéři v každé kategorii, kteří jsou členy AČTJ budou finančně oceněni:

1. umístěný ……30 000 Kč + krmení pro tři koně na jeden kalendářní rok zdarma dle vlastního výběru z nabídky krmení NUTRIN,

2. umístěný…...20 000 Kč + krmení pro 2 koně na jeden kalendářní rok zdarma dle vlastního výběru z nabídky krmení NUTRIN,

3. umístěný…… 10 000 Kč + krmení pro 1 koně na jeden kalendářní rok zdarma dle vlastního výběru z nabídky krmení NUTRIN.

Podmínkou je zaplacení členského příspěvku do 1. 5. 2016.

Pokud, některý z výherců, odmítne krmení, cena postupuje automaticky na dalšího pořadí.

Dále firma NUTRIN věnuje dle vlastního uvážení krmení pro jednoho koně na jeden rok „ Osobnost roku 2016“.

Další podmínky:

Podmínkou vyplacení peněžitých cen je osobní účast oceněných trenérů na Galavečeru českého turfu při slavnostním vyhlášení výsledků šampionátů.

Vyhlašovatel si vyhrazuje ceny nevyplatit v případě závažného porušení dostihových i občanskoprávních pravidel.

Oliva Horová

Zpět na výpis