Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Ladies' Cup nově podpoří společnost KarBoBau s.r.o.

Ladies' Cup nově podpoří společnost KarBoBau s.r.o.Jockey Club ČR s potěšením oznamuje, že po dohodě jeho prezidenta Ing. Josefa Bečváře s majiteli společnosti KarBoBau s.r.o. bude v letošní sezoně opět vyhlášen speciální šampionát pro ženy Ladies' Cup. V tomto roce se tedy budeme sledovat průběžné výsledky KarBoBau Ladies' Cup 2022. Celý seriál proběhne za stejných podmínek jako v minulosti, s kterými se níže můžete seznámit.

KarBoBau s.r.o. ve spolupráci s Jockey Clubem ČR vyhlašují oficiální šampionát KarBoBau Ladies‘ Cup 2022. Společnost KarBoBau poskytla Jockey Clubu ČR celkovou částku 35 000 Kč na zjištění šampionátu.

Kritéria hodnocení šampionátu:

Vítězem se stane jezdkyně s nejvyšším počtem dosažených vítězství v rovinových dostizích pořádaných v ČR v sezóně 2022.

Vítězka získá titul Šampionka Ladies‘ v rovinových dostizích, obdrží pohár pro vítěze a peněžitou cenu ve výši 15 000 Kč. Druhá v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 10 000 Kč a třetí v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 5 000 Kč.

Další podmínky:

Pro vyplacení peněžité ceny je nutná osobní účast oceněných jezdkyň při slavnostním vyhlášení výsledků šampionátu a platné členství v Asociaci českých trenérů a jezdců pro rok 2022 nebo být žákyní střední školy se zaměřením na dostihový sport nebo být členkou Sdružení českých amatérských dostihových jezdců. V závažně odůvodněných případech je možné, aby cenu převzala oceněným jezdcem pověřená osoba. 

Jockey Club ČR si vyhrazuje ceny nevyplatit v případě závažného porušení dostihových nebo občanskoprávních pravidel.

KarBoBau s.r.o. je společnost, která vznikla v roce 2019. Zabývá se montáží oken, dveří, fasádních systémů a montáží ocelových konstrukcí. Provádí výměnu veškerých typů oken od rodinných domů a výše. Dále se zabývá montáží velkých developerských projektů. Více na www.karbobau.cz.

Jockey Club ČR srdečně děkuje společnosti KarBoBau s.r.o. za její letošní podporu českého dostihového provozu.

 

karbobau-logo-web@2x-1.png