Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Chov

Chov

Chovatelská ročenka 2023 ke stažení

Jockey Club ČR sděluje, že Chovatelská ročenka 2023 je k dispozici ke stažení.

Více

 

Na majitelských a chovatelských prémiích bude vyplaceno 600 tisíc korun

Před loňskou sezónou byla Radou JC ČR přijata nová metodika vyplácení Chovatelských a majitelských prémií u koní českého chovu. Díky tomu bude ještě do konce roku vyplacena částka 600.006 Kč všem chovatelům a majitelům, jejichž koně českého chovu uspěli dle stanovených pravidel v českých dostizích.

Více

 

Pozvánka na seminář Aktuální problémy chovu a šlechtění koní v ČR

Dne 8. 12. 2023 proběhne na Mendelově univerzitě v Brně seminář „Aktuální problémy chovu a šlechtění koní v ČR“. Na semináři budou s odborníky diskutována témata týkající se chovu a šlechtění koní, situace ve státních chovatelských organizacích, problematiky dostihového sportu, veterinárních otázek, legislativy, podkovářství a další. Přihlásit se na seminář můžete nejpozději do 26. 11. 2023.

Více

 

Vydáváme novou ročenku Fact Book 2022

Úsek Plemenné knihy anglického plnokrevníka zveřejňuje statistickou ročenku „Fact Book 2022“.

Více

 

Fact Book 2021 je k dispozici na webu Jockey Clubu

Úsek Plemenné knihy anglického plnokrevníka zveřejňuje po roce opět statistickou ročenku „Fact Book 2021“. Oproti předchozím je tato nově rozšířena i o novou rubriku.

Více

 

Famózní sólo pro český chov

Letošní dostihová sezona není dosud u konce, avšak nyní, po posledním odběhnutém klasickém dostihu, již můžeme říci, že z hlediska domácího chovu se jedná o skutečně výjimečný ročník. Bilance tří zisků klasických triumfů, okořeněná navíc ziskem Slovenského Derby pro české odchovance je v konkurenci koní importovaných z chovatelsky vyspělejších zemí více, než vynikající vizitka.

Více