Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 13 26 38

Quiera směruje na klasickou scénu

Uplynulý víkend přinesl mítinky na dvou dostihových drahách. V sobotu hostila pražská Chuchle Arena Praha trial na klasické Oaks, v neděli zahájilo sezónu závodiště v Kolesách.

Více

Publikováno 15. 7. 2024 13:33

Sobotní Chuchle s předzkouškou Oaks, neděle patří Kolesům

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů. V sobotu je na programu jediný letní dostihový den v Chuchle Areně Praha, kde je na programu osmička rovinových dostihů včetně Ceny Latiny, tedy hlavní předzkoušky klasického Oaks. V neděli pak jediný letošní cvalový dostihový den přivítají Kolesa. Tamní menu je tradičně pestré, když se odběhne trojice rovin, dva krosy a dvoje proutěnky.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 12. 7. 2024 11:49

Memoriál Evy Palyzové počtvrté opanoval Aeneas

O sváteční sobotě za tropických teplot hostilo závodiště Lysá nad Labem svůj druhý letošní mítink. Na programu byl smíšený program z rovinových i překážkových dostihů, přičemž vrcholem byl Conseq Memoriál Evy Palyzové.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 8. 7. 2024 15:03

Lysolabského specialistu Aenease vyzve obhájce vítězství Swinging Thomas

Sváteční 6. červenec už tradičně patří dostihům v Lysé nad Labem, kde je vrcholem jedna z dvojice lysolabských jedničkových steeplechase, konkrétně Conseq Memoriál Evy Palyzové. Vedle ní se odběhne ještě jedna menší steeplechase a šestice rovinových dostihů. Diváci se mohou těšit také na čtveřici dostihů populární Pony Ligy.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 4. 7. 2024 16:17

V lázních potřetí Vignetta

Domácí dostihové dění pokračovalo poslední červnovou neděli v lázeňské metropoli, kde Hipodrom Holoubek hostil 21. Letní cenu klisen.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 1. 7. 2024 14:57

Karlovarská Letní cena klisen slibuje vyrovnanou bitvu

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje v Karlových Varech, kde se v neděli odběhne sedmička dostihů, mezi nimiž je vrcholem Cena Sokolovské uhelné – 21. Letní cena klisen. Před jejím startem se zaplní všech dvanáct startovacích boxů a diváci se mohou těšit na napínavou bitvu. Do okruhu favoritek totiž patří rovná polovina ze zúčastněných klisen.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 27. 6. 2024 14:43

Modrá stuha z Prahy po čtyřech dekádách do Polska

Uplynulý víkend přinesl vrchol české rovinové sezóny, 104. Westminster České derby, který se uskutečnil na centrální dráze v Chuchle areně Praha. Běhalo se ale i v sobotu, když v Pardubicích byla na programu II. kvalifikace na Velkou pardubickou.

Více

Autor: TZ Dostihového spolku, Jiří Zlámaný Publikováno 24. 6. 2024 13:29

Favoritem Westminster Českého Derby je bělouš San Sebastian

České Derby ještě nikdy nevyhrál kůň bílé barvy, ale nadcházející neděle to může změnit: po triumfu v Conseq Velké jarní ceně je hlavním uchazečem o vavřínový věnec s modrou stuhou bělouš San Sebastian. Nejprestižnější dostih roku, 104. Westminster České Derby (Gd-3, 2400 m, 2 mil. Kč, 3l. hř. + kl.), odstartuje jako sedmý bod nedělního scénáře v Chuchle Areně Praha. Celý program tradičně nabízí i další tři dostihy nejvyšší kategorie a začíná ve 14 hodin.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 20. 6. 2024 13:41

Do miliónové kvalifikace míří veterán Star i vítězně naladění „Váňovci“

V sobotu 22. června mohou dostihoví příznivci opět zavítat na závodiště v Pardubicích, kde je přichystán mimořádně atraktivní program. Jeho součástí je totiž trojice jedničkových dostihů, včetně Poháru Slavia pojišťovny - druhé kvalifikace na Velkou pardubickou, jehož celková dotace činí rovný milión korun. O podíly z této částky se utká jedenáct koní, mezi nimiž zaujme třináctiletý veterán Star nebo dvojice „Váňovců“, kteří v přecházejících startech dokázali zvítězit.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 19. 6. 2024 10:53

Dvojnásobná míle pro Maxima, Brno ovládl Syndikát V3J

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní Brno mělo na programu smíšený program rovinových i překážkových dostihů, v neděli zahájilo sezónu závodiště Hipodrom Holoubek s tradiční 96. Karlovarskou dvojnásobnou mílí.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 17. 6. 2024 15:09

Novější 1 3 13 26 38