Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 13 24 36

Bezchybná pardubická kvalifikace a Most trenérky Manové

Uplynulý víkend přinesl dva dostihové mítinky. V sobotu se v Pardubicích odběhla první kvalifikace na Velkou pardubickou, nedělním vrcholem na mosteckém Hipodromu byla Cena první dámy ČR.

Více

Autor: TZ Dostihového spolku, Ferdinand Minařík Publikováno 28. 5. 2024 10:19

Udrží Totally Gold mosteckou neporazitelnost?

Zatímco sobotní Pardubice patří především překážkovým dostihům, v neděli se na mosteckém hipodromu odběhne osmička rovinových dostihů. Mezi nimi je vrcholem Cena první dámy ČR, tedy jedničkový handicap na 2200 metrů. První dostih odstartuje ve 14 hodin a diváci se mohou těšit také na trojici oddělení populární Pony Ligy.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 23. 5. 2024 12:47

Do výborně obsazené první kvalifikace míří dva vítězové Velké pardubické

V sobotu 25. května se znovu otevřou brány pardubického závodiště a pohled na startovní listiny rozhodně láká k návštěvě. Osmička dostihů je totiž kvalitně obsazena, přičemž vůbec nejpočetnější sestava se sejde na startu úvodní kvalifikace na Velkou pardubickou. V ní se navíc utká velká část české krosové špičky. Vždyť z pětice nejlepších z loňské Velké pardubické se tentokrát nepředstaví pouze vítězný Sacamiro.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 22. 5. 2024 9:35

Igancius Reilly potřetí vítězem Velké květnové ceny

Hlavním dostihem čtvrtého pokračování dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byla 75. Velká květnová cena – 15 let se 108čkou, v níž splnil roli favorita osmiletý bílý valach Ignacius Reilly a pod žokejem Davidem Liškou dosáhl již třetího triumfu v tomto tradičním jarním měření sil nejlepších starších mílařů.

Více

Autor: Jiří Zlámaný Publikováno 20. 5. 2024 13:24

Ignacius Reilly zaútočí na hattrick ve Velké květnové ceně

Čtvrté pokračování letošní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha je připraveno na nadcházející neděli 19. května. Týden po klasické Velké jarní ceně pro tříletý ročník dostanou ve vrcholu programu slovo starší mílaři, jimž je určena 75. Velká květnová cena – 15 let se 108kou (I. kat., 1600 m, 150 tis. Kč). Dále se uskuteční třetí ročník populárního dámského dostihu Cena BoKaBau – Pohár Laty Brandisové, doprovodný program pro děti pak osvěží vystoupení cirkusové kapely Comedy & Beat.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 16. 5. 2024 13:59

V Chuchli překvapivě San Sebastian, ve Slušovicích hattrick trenéra Holčáka

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. V sobotu otevřelo svoje brány moravské závodiště Slušovice, pražská Chuchle Arena Praha hostila druhý klasický dostih sezóny, 103. Conseq Velkou jarní cenu.

Více

Autor: F. Minařík, J. Zlámaný Publikováno 13. 5. 2024 14:39

Favoritem chuchelské Velké jarní ceny je Showpower, v sobotu startují Slušovice

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů. V sobotu mohou diváci letos poprvé zavítat do Slušovic, kde se program skládá z šesti rovinových a dvou překážkových dostihů. V neděli se v Chuchle Areně Praha odběhne osmička rovinových dostihů, přičemž pod drobnohledem budou především tříletí koně. Adepti Českého Derby se totiž utkají v Memoriálu JUDr. Otakara Frankenbergera a vrcholem odpoledne je Velká jarní cena, tedy první díl Klasické trojkoruny.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 10. 5. 2024 10:30

Rozkvetlý Taxis a dojemná vzpomínka na osobnost dostihového sportu Jiřího Jandu

Sváteční dostihový den konaný 8. května byl nejen sportovním mítinkem, ale také vzpomínkou na výraznou osobnost dostihového sportu. Památku a odkaz MVDr. Jiřího Jandy si na Pardubické závodiště přišly připomenout stovky lidí. Rodina si také převzala z rukou prezidenta Jockey Clubu cenu pro Jiřího Jandu in memoriam.

Více

Autor: TZ Dostihového spolku Publikováno 10. 5. 2024 9:04

Hlavní dostih svátečního mítinku vyhrál benjamínek Coupstar

Hlavní dostih svátečního odpoledne Úvodní cross country Koroka, který se běžel jako Memoriál Jiřího Jandy, se stal kořistí jednoho z nejmladších koní na startu, šestiletého hnědého valacha Coupstara. Pro stáj Jiřího Charváta jej odjezdil dvorní žokej Jan Faltejsek. Odpoledne ale patřilo žokeji Jakubu Kocmanovi, který zaznamenal hattrick.

Více

Autor: TZ Dostihového spolku a Ferdinand Minařík Publikováno 9. 5. 2024 15:24

Talentovaný Coupstar vyzve tři vítěze z rámcového programu Velké pardubické

Sváteční 8. květen je tradičním termínem pardubického dostihového dne. Pardubické závodiště sice zahájilo sezónu už v polovině dubna, nicméně nyní se jedná o první letošní dostihový den, jehož součástí jsou krosy. Ty tvoří pět z celkové osmičky středečních dostihů, přičemž největší pozornost poutá Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka - Memoriál MVDr. Jiřího Jandy.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 6. 5. 2024 16:59

Novější 1 3 13 24 36