Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 11 21 31

Chuchelské vrcholy v růžové barvě

Jedenáctá kapitola letošní metropolitní sezóny v Chuchle Areně Praha nabídla ve svém programu hned tři dostihy nejvyšší kategorie a ve všech se prosadili koně, jejichž žokejové na sobě měli růžové dresy. V barvách stáje Lokotrans dvakrát triumfoval pětinásobný český a osminásobný španělský šampión Václav Janáček, jedno vítězství si před odletem na zimní angažmá do Kataru v dresu stáj Statek Blata Český ráj připsal Tomáš Lukášek.

Více

Autor: Jiří Zlámaný Publikováno 25. 9. 2023 17:33

Chuchle chystá velkolepé finále dostihového září

Nabité dostihové září v Chuchle Areně Praha vyvrcholí v sobotu velkolepým finále, během nějž se uskuteční tři dostihy nejvyšší kategorie a svou účastí ho ozdobí znamenití žokejové: Bauyržan Murzabajev a Václav Janáček mají spolu na kontech osm českých, čtyři německé a osm španělských šampiónských titulů, Clement Lecoeuvre je stabilním členem francouzské top 15, mezinárodně úspěšní jsou i další šampióni Jiří Palík a Tomáš Lukášek a v sedlech bude samozřejmě i kompletní tuzemská špička.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 21. 9. 2023 12:55

Zrušení dostihového dne 28. 9. v Lysé na Labem

Pořadatel dostihů v Lysé nad Labem OS HIPPODROM bohužel oznamuje zrušení dostihového dne v termínu 28. září 2023. Důvodem jsou rozsáhlá poškození dostihové dráhy od divokých prasat.

Více

Autor: TZ Jockey Clubu ČR Publikováno 18. 9. 2023 15:20

Víkend ve znamení Classy a jezdeckých hattricků

O tomto víkendu se u nás běhalo na dvou drahách. Slušovice nabídly smíšený program překážkových a rovinových dostihů, Chuchle Arena Praha měla vrchol v tradičním 20. Memoriálu Harryho Petrlíka.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 18. 9. 2023 14:05

Do Chuchle míří letos neporažená Classa, dostihový víkend odstartují Slušovice

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů. Už v sobotu mohou diváci zavítat do Slušovic, kde se program skládá ze čtyř rovinových a čtyř překážkových dostihů. V neděli se v Chuchle Areně Praha odběhne osmička rovinových dostihů, přičemž vrchol programu je vyhrazen klisnám, které se utkají v Memoriálu Harryho Petrlíka.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 15. 9. 2023 18:33

Sternkranz potřetí vítězem Zlatého poháru EŽ Praha

Druhá zářijová neděle je již tradičně jediným termínem v roce, kdy se v Chuchle Areně Praha vedle rovinových dostihů konají i dostihy přes proutěné překážky a vrcholem programu byl Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha (prout. př. I. kat., 4200 m, 250 tis. Kč, 4l. a st.).

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 11. 9. 2023 15:15

V neděli se poběží nejdelší český dostih přes proutěné překážky

Nabité dostihové září v Chuchle Areně Praha pokračuje tuto neděli jedním z tradičních bodů metropolitní sezóny, Dostihovým dnem EŽ Praha. Jedná se o jediný den v roce, kdy se na centrálním českém závodišti konají také překážkové dostihy, a vrcholem programu bude 17. ročník Zlatého poháru EŽ Praha (I. kat., 4200 m, 250 tis. Kč), nejdelšího a jednoho z nejvýše dotovaných dostihů přes proutěné překážky v České republice.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 7. 9. 2023 12:41

Poslední klasiku ovládl Magic Merlin, poslední kvalifikaci Argano

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Překážkový program v Pardubicích měl vrchol v IV. kvalifikaci na Velkou pardubickou, Chuchle hostila poslední klasický dostih sezóny St. Leger a taktéž srovnávací zkoušku pro tříleté a starší mílaře, Velkou cenu Prahy.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek, J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 4. 9. 2023 14:52

Dostihové září v Chuchli startuje s dvojicí elitních dostihů

V neděli 3. září se po letní pauze vrací dostihové dění na centrální českou dráhu v Chuchle Areně Praha. Uskuteční se osmá kapitola letošní metropolitní sezóny s tradičními vrcholy v podobě dvou významných dostihů. Závěrečný a nejdelší klasický test roku 78. PP Asset Management St Leger (2800 m) vybojuje deset tříletých hřebců a dvě klisny, v 45. Velké ceně Prahy CK Martin Tour (1600 m) změří síly kvarteto tříletých reprezentantů klasického ročníku a osm starších zástupců.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 1. 9. 2023 16:05

Uhájí Lodgian Whistle letošní neporazitelnost?

V sobotu 2. září se uskuteční poslední pardubické dostihy před říjnovým mítinkem Velké pardubické. A rozhodně se bude na co dívat. Velkou část programu totiž tvoří předzkoušky rámcových dostihů Velké pardubické. Adepti startu v našem nejslavnějším dostihu pak zamíří především do poslední kvalifikace na Velkou pardubickou, v níž bude letošní neporazitelnost hájit Lodgian Whistle. Bude mít ale zdatné vyzyvatele, mezi nimiž se nachází například předloňský hrdina Velké pardubické Talent.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 31. 8. 2023 9:46

Novější 1 3 11 21 31