Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 7 12 18

Karlovy Vary s dvojicí vrcholů, do Lysé míří rekordman Aeneas

Po nabitém červnu sice následují klidnější letní měsíce, nicméně zkraje července se diváci mohou těšit na dvojici dostihových dnů. První z nich se uskuteční v sobotu v Karlových Varech, kde je vrcholem dvojice „dvojkových“ dostihů. O středečním svátku se pak otevřou brány závodiště v Lysé nad Labem. Tamním vrcholem je Memoriál Evy Palyzové, na jehož startu nebude chybět vítěz posledních tří ročníků Aeneas.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 30. 6. 2022 14:06

Derby pro „Královnu“

V neděli 26. června se v Chuchle Areně Praha konalo 102. CPIG České derby, na programu byly i další tři zkoušky nejvyšší kategorie. Dostihový víkend se ale rozjel už o den dříve v moravských Slušovicích.

Více

Publikováno 27. 6. 2022 16:19

České Derby, klasický vrchol sezóny, již tuto neděli

Poslední červnovou neděli se v Chuchle Areně Praha uskuteční slavnostní odpoledne, jehož vrcholem bude nejprestižnější klasický dostih sezóny, 102. CPIPG České Derby (Gd-3, 2400 m, 1,800.000 Kč). Na startu má opět maximální možný počet šestnácti koní, proti dvanácti tříletým hřebcům nastoupí čtyři klisny, do sedel koní se vyhoupnou kromě členů domácí elity špičkoví žokejové ze Španělska, Francie a Slovenska.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 24. 6. 2022 12:37

Prodloužený dostihový víkend: V Pardubicích se zaskvěl Talent, ve Varech Wilantos

Tento víkend začal pro dostihové fanoušky už v pátek, když v Pardubicích zahajoval první den mítinku smíšeným programem. V sobotu byla vrcholem II. kvalifikace na Velkou pardubickou a v neděli hostilo tradiční Dvojnásobnou míli závodiště Karlovy Vary.

Více

Autor: F. Minařík, TZ závodiště Pardubice Publikováno 20. 6. 2022 15:20

Pardubice chystají nabitý dvojden, Karlovy Vary zahajují sezónu

Konec tohoto týdne je pro dostihové příznivce mimořádně nabitý. Plánovány jsou totiž hned tři dostihové dny, protože pardubický mítink odstartuje už v pátek. To hlavní každopádně přijde na řadu tradičně v sobotu, kdy nejenže pokračuje seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou, ale odběhnou se také jedničky pro klasické steeplery a specialisty na krátké krosy. V neděli pak bude zahájena sezóna v Karlových Varech, kde je vrcholem supervytrvalecká Karlovarská dvojnásobná míle.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek, Jaroslav Fabris Publikováno 16. 6. 2022 17:39

Dostihový víkend: V Brně se radovali Novákovi, v Mostě Archangelsk

O tomto víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní Brno nabídlo mix rovinových i překážkových dostihů, nedělní Most přivítal elitní sprintery.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 13. 6. 2022 20:58

Víkend odstartuje v Brně, jeho vrcholem je mostecká Cena jezdectví

O následujícím víkendu se uskuteční dvojice dostihových dnů, jejichž program je shodně smíšený. Na rovinové i překážkové dostihy se tak diváci mohou těšit v sobotu v Brně i v neděli v Mostě, kde jsou steeplechase letos na programu vůbec poprvé. Vrchol víkendu se ovšem uskuteční na rovině.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 9. 6. 2022 14:19

Finanční sbírka ve prospěch Ivana Kuba se skvěle rozjela

Ivan Kub na snímku s majitelem stáje CK Martin Tour Vojtěchem Martinem, jedním ze štědrých dárců sbírky pro Ivana

Moc děkujeme, jste naprosto fantastičtí! V pondělí se za pomoci Nadačního fondu Jockey Clubu ČR rozjela sbírka ve prospěch vážně zraněného Ivana Kuba. Během necelých dvou dnů se na ní pro Ivana sešlo přes 600 tisíc korun a stále přicházejí další příspěvky.

Více

Publikováno 8. 6. 2022 14:46

Pomozme Ivanu Kubovi při návratu do běžného života

Jockey Club České republiky ve spolupráci s paní Stanislavou Kubovou a syny Ondřejem a Ivanem prosí veřejnost o podporu těžce zraněného trenéra Ivana Kuba při jeho návratu z nemocničního lůžka do poúrazového života.

Více

Publikováno 6. 6. 2022 15:09

Agadir Gold - nové jméno pro České derby

První červnovou sobotu pokračovala metropolitní sezóna šestým dostihovým dnem, v jehož nabídce měla dvojice položek status nejvyšší kategorie. Doprovodným dětským programem podpořená vysoká návštěva viděla v obou jedničkových testech nečekané vítěze.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 6. 6. 2022 14:12

Novější 1 3 7 12 18