Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Prvomájová Lysá podeváté pro Kratochvíla, tentokrát s Aeneasem

O svátečním pondělí mohli dostihoví fanoušci zavítat do Lysé nad Labem, kde se uskutečnila tradiční Prvomájová steeplechase města Lysá nad Labem. Za příjemného jarního počasí viděl „plný dům“ i šest rovinových dostihů a jednu klasickou steeplechase.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 2. 5. 2023 14:13

Aaneas se vrací do oblíbené Lysé nad Labem

Dostihová sezóna pokračuje v pondělí 1. května, což je tradiční datum Prvomájové steeplechase na závodišti v Lysé nad Labem. Tamní program se skládá z osmičky dostihů, kterou tvoří šestice rovin a dvojice steeplechase. Diváci se mohou těšit také na čtveřici dostihů populární Pony Ligy.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 29. 4. 2023 14:08

Chuchelský trial popáté pro Pegas, Brno patřilo „Rabbitům“

O uplynulém víkendu se mohli dostihoví fanoušci podívat na dvě závodiště. V sobotu byla sezónu zahájena v Brně, v neděli v Praze viděli diváci dvě zkoušky nejvyšší kategorie.

Více

Autor: Jiří Zlámaný, Ferdinand Minařík Publikováno 24. 4. 2023 11:54

Chuchle hostí dvojici jedniček, moravskou sezónu zahájí Brno

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů ve dvou největších českých městech. Moravskou sezónu odstartuje sobotní dostihový den v Brně, kde se program tradičně skládá z pěti rovinových a tří překážkových dostihů. V neděli se v Chuchle Areně Praha odběhne devítka rovinových dostihů, z nichž dva mají status nejvyšší kategorie.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 20. 4. 2023 14:52

V Mostě tančila Ballerina, v Pardubicích Hola Que Tal

O uplynulém víkendu otevřely své brány závodiště v Mostě a v Pardubicích. Na severu Čech se v trialu na dámskou klasiku poněkud překvapivě prosadila Balerina, největší překážkové závodiště nabídlo smíšený program dostihů rovinových a přes proutěné překážky.

Více

Autor: Ferdinand Minařík, TZ Dostihový spolek Publikováno 17. 4. 2023 14:47

O víkendu zahájí sezónu Most a Pardubice

Zatímco minulý týden hostila start dostihové sezóny Chuchle Arena Praha, o nadcházejícím víkendu bude v akci dvojice závodiště. Nejprve přijde na řadu sobotní Most, kde je vrcholem programu tradiční předzkouška klasické Jarní ceny klisen Memoriál Rudolfa Deyla, v neděli pak otevře své brány závodiště v Pardubicích.

Více

Autor: Jaroslav Fabris, TZ Dostihový spolek Publikováno 13. 4. 2023 13:59

Veterán Mormill ovládl Gomba handicap

Na Velký pátek 7. dubna byla v Chuchle Areně Praha zahájena letošní dostihová sezóna. Navzdory chladnému počasí dorazil vysoký počet diváků a program prvních osmi dostihů se odehrál ve skvělé atmosféře. Tradiční otevírací test, 96. Tipsport Gomba handicap (hdcp I. kat., 1200 m, 4l. a st.) vybojoval desetiletý valach Mormill, v 65. Velké dubnové ceně (I. kat., 1800 m, 4l. a st.) snadno triumfovala šestiletá klisna Zariyannka.

Více

Autor: Jiří Zlámaný, TZ Chuchle Arena Praha Publikováno 11. 4. 2023 11:42

Veselé Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce plné radosti, štěstí a prosluněných jarních dnů.

Více

Publikováno 9. 4. 2023 15:27

Sezóna odstartuje na Velký pátek

Podle legend se na Velký pátek otevírají skály s poklady a letos se k nim v tento den přidají také brány Chuchle Areny Praha, kde bude zahájena nová dostihová sezóna. Sportovními vrcholy dne budou sprinterský 96. Tipsport Gomba handicap a středotraťařská 65. Velká dubnová cena, celkem se v osmi dostizích představí 89 koní a 30 jezdců a jezdkyň. Doprovodný program bude samozřejmě zaměřen především na velikonoční tematiku.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 6. 4. 2023 20:20

Honorované jezdecké šampionáty pokračují i letos

Jockey Club ČR s potěšením oznamuje, že díky pochopení partnerů i v letošním roce proběhnou LÁZNĚ PODĚBRADY CUP 2023 pro rovinové i překážkové jezdce, BoKaBau Ladies‘ Cup 2023 a Pohár překážkových jezdkyň 2023.

Více

Autor: TZ Jockey Clubu ČR Publikováno 30. 3. 2023 11:15