Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Pomozme Ivanu Kubovi při návratu do běžného života

Pomozme Ivanu Kubovi při návratu do běžného životaJockey Club České republiky ve spolupráci s paní Stanislavou Kubovou a syny Ondřejem a Ivanem prosí veřejnost o podporu těžce zraněného trenéra Ivana Kuba při jeho návratu z nemocničního lůžka do poúrazového života.

 

ivan-kub.jpgZdvořile žádáme, přispějte každý podle svého uvážení, na transparentní účet Nadačního fondu Jockey Clubu České republiky číslo

123-2242620287/0100

s popisem platby IVAN KUB

Správní rada Nadačního fondu Jockey Clubu České republiky přepošle veškeré shromážděné finanční prostředky rodině pana Kuba co nejdříve to půjde. Víme, že každá taková pomoc, má-li být opravdu účinná, musí, mimo jiné, přijít co nejdříve.

Jak jistě všichni víte, zranění Ivana Kuba jsou velmi závažná a předpovídat další vývoj jeho zdravotního stavu je v tuto chvíli velmi předčasné. Pomoci  mu při návratu do co možná nejplnohodnotnějšího života již nyní!

Sdělujeme Vám také, že podle Zákona o dani z příjmů mohou být všechny dary nad 1 000 Kč na základě potvrzení uplatněny ve Vašem daňovém přiznání u všech typů osob, tedy soukromých, fyzických i právnických. Nadační fond Jockey Clubu České republiky Vám takové potvrzení rád vystaví na základě písemného vyzvání na email sekretariat@dostihy.cz.

DĚKUJEME ZA VAŠE POCHOPENÍ A PODPORU!

 

Přispějte na transparentní účet Nadačního fondu JC ČR

Číslo účtu: 123-2242620287/0100

IBAN: CZ5301000001232242620287

SWIFT: KOMBCZPP

NÁHLED TRANSPARENTNÍHO ÚČTU ZDE