Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Živý přenos ze slavnostního vyhlášení Pony ligy 2021

Živý přenos ze slavnostního vyhlášení Pony ligy 2021V sobotu 12. března budou v Chuchle Areně Praha slavnostně vyhlášeny celkové výsledky loňského ročníku Pony ligy a vy můžete být při tom prostřednictvím streamu EquiTV a Jockey Clubu ČR.

Přímý přenos můžete sledovat ZDE >>

 

ponyliga.jpgPony liga za podpory Jockey Clubu ČR ocení v sobotu 12. března nejlepší mladé jezdce a jezdkyně sezony 2021. Slavnostní večer se měl původně uskutečnit loni v listopadu, ale kvůli špatné epidemiologické situaci byl odložen.

Populární seriál provázel ve druhém roce pandemie nebývalý zájem dětí i rekordní startovní pole. Od června se podařilo uspořádat všechny naplánované dostihy, běhalo se na šesti různých závodištích a zúčastnilo se 44 dětí.

Na celkové vítězství dosáhla Laura Matějková, která s klisnou Kitty nasbírala osm vítězství a 40 bodů. Na dalších příčkách se umístili členové dostihových rodin Štěpán Míchal a Linda Bartošová.

Slavnostní vyhlášení výsledků a ocenění mladých talentů proběhne v sobotu 12. března od 17:00 v malé sázkové hale Chuchle Areny Praha. Na vyhodnocení Pony ligy za podpory Jockey Clubu ČR nebude chybět ani internetová televize EquiTV, která ve spolupráci s Jockey Clubem ČR bude celou akci vysílat živě od 16:45 hodin.

Přímý přenos můžete sledovat ZDE >>

Foto: Bohumil Křižan

 

Podpořte děti a přispějte na Pony ligu

 NFJCCR.jpg