Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Personální změna na pozici generálního sekretáře JC ČR

Personální změna na pozici generálního sekretáře JC ČRPo vzájemné dohodě ukončuje ke dni 15.2.2021 svoje působení ve funkci generálního sekretáře Jockey Clubu ČR Ing. Sandra Dangová. Prezident Jockey Clubu ČR, arm.gen. v.v. Ing. Josef Bečvář, děkuje paní Dangové za její efektivní působení a naplňování této funkce ve složitém období dokončení dostihové sezony roku 2020, ovlivněné zejména dopady epidemiologických opatření v ČR i prostředí dostihového sportu.

 

Personální změna na pozici generálního sekretáře JC ČR

Pro další období byl po hlasování Rady Jockey Clubu ČR do této pozice zvolen s platností od 15.2.2021 Martin Pecka.

Martin Pecka mimo jiné působil v letech 2004 – 2017 ve funkci jednatele a ředitele areálu Equitana Hotel Resort, který je známý svojí aktivní činností v jezdeckém sportu. Od roku 2018 do konce roku 2020 působil jako ředitel dostihového závodiště v Praze – Velké Chuchli, které dnes nese název Chuchle Arena Praha. Jeho dosavadní praxe zahrnuje dále také působení v různých organizacích a jejich složkách, jako například Česká jezdecká federace nebo Asociace Český skokový pohár, zastupoval chuchelské závodiště v Radě Jockey Clubu ČR a několik měsíců v druhé polovině roku 2020 byl členem Prezídia Jockey Clubu ČR.

Prvořadým úkolem Martina Pecky bude spolupráce na přípravě a realizaci dostihové sezony 2021 a rozvoj činností sekretariátu Jockey Clubu ČR.

Foto: Josef Malinovský