Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > V lázních potřetí Vignetta

V lázních potřetí VignettaDomácí dostihové dění pokračovalo poslední červnovou neděli v lázeňské metropoli, kde Hipodrom Holoubek hostil 21. Letní cenu klisen.

vignetta.jpgNa start Ceny Sokolovské uhelné – 21. Letní ceny klisen se postavilo 12 soupeřek a podle sázkových kurzů se jednalo o vyrovnané pole, když šance na vítězství si mohla dělat polovina pole. Nakonec se velké drama nekonalo, když útokem po bariéře se jistě o víc jak dvě délky prosadila česká odchovankyně Vignetta ze stáje Cardboard. Svěřenkyně trenérky Pejškové se na karlovarské dráze prosadila již potřetí a stejně jako před dvěma lety si populární „zeleno – zelené“ barvy oblékl žokej Adam Florian. Stejně jako vloni si pro druhé peníze doběhla Whirl Wind Girl, pořadí doplnila tempo udávající Hennezis.

 

 

 

 

AAA_1198.jpgVíce velmi těsných doběhů přinesl rámcový program, což byl případ i druhého nejlépe dotovaného dostihu dne, Ceny Suas Group. Tam se nakonec o krátkou hlavu prosadila Daddy´s Girl ze stáje SV Vondra, a trenérka Manová tak zaznamenala desáté letošní vítězství a posunula se na druhé místo trenérského šampionátu. Žokej Milan Zatloukal dotlačil pětiletou klisnu do cíle na vteřinu přesně před dotírajícím Rainierem. O pouhý krk zpět proťal pomyslnou cílovou linii Yasánek.

 

 

 

 

 

 

foto: A. Zavadilová