Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > V Netolicích se pilo „Sladké červené víno“

V Netolicích se pilo „Sladké červené víno“V neděli se uskutečnil tradiční srpnový dostihový den na jihočeském závodišti Netolice poblíž malebného zámku Kratochvíle. Za příjemného letního počasí dorazila početná divácká návštěva, která mohla zhlédnout devět dostihů a bohatý doprovodný program.

DSC_4925.jpgHlavním dostihem byla Velká netolická steeplechase, která se letos uskutečnila pod názvem Cena Charvát Group s.r.o. a přátel netolických koní a dostihů. Na start se po škrtu Wotana postavila čtveřice koní a ze zadrženého pěti délkového vítězství se radoval Sweet Red Wine, v jehož sedle byl syn trenéra Jan Odložil. Sluší se dodat, že desetiletý ryzák je rovněž v majetku trenéra Pavla Odložila.

Žokej Jan Odložil tímto triumfem završil hattrick, který zahájil o hodinu předtím v sedle též  svěřence nosící žluto-zelené barvy, když Cuwal byl jedním z dvou koní, kteří dokončili Cena ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. – za podpory firmy Josefa Váni – JOVAN. Následně ještě zvítězil po boji v sedle Yahka trenéra Popelky.

Hattrick si z jihu Čech odvezl i trenér Radek Holčák. První korálek do sbírky přidala v Ceně Václava Smolíka Eternity se Sofií Kvízovou, další dva triumfy měl pod kontrolou Lukáš Matuský. Netradiční rovinový úspěch zaznamenal v sedle bělouše Darkolvy, překážkový pak v závěrečné steeplechase, kde první triumf na steeplu slavila Dancing Blood.

DSC_8897.jpg

Foto: B. Křižan