Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Prodej vstupenek na Velkou pardubickou zahájen

Dostihový spolek dnešním dnem uvolnil do prodeje vstupenky k sezení na zastřešených i nekrytých tribunách včetně míst s nabídkou cateringu. Vstupenky na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou se prodávají online na webu Pardubického závodiště.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 12. 2021 18:28

Poslední dostihové dny sezóny 2021 v Chuchli a Kolesách

Programem sedmi dostihů skončila v sobotu 6. listopadu letošní sezóna v Chuchle Areně Praha. Definitivní tečku obstaralo o den později malebné závodiště v Kolesách.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 8. 11. 2021 17:45

Sezónu uzavřou dostihové dny v Praze a Kolesách

O nadcházejícím víkendu se dvojicí dostihových dnů uzavře letošní sezóna. V sobotu hostí jedenáctý dostihový den Chuchle Arena Praha, kde budou v hlavní roli dvouletí koně, jimž jsou vyhrazeny tři dostihy včetně Pražského zimního favorita. V neděli pak po dvouleté pauze mohou diváci vyrazit do Koles. Tamní program je tradičně pestrý, tvoří jej tři rovinové a čtveřice překážkových dostihů.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 4. 11. 2021 23:13

Rozlučky ve Slušovicích i v Mostě

Uplynulý týden byl ve znamení končící dostihové sezóny. Rozloučení s ní se odehrálo ve čtvrtek ve Slušovicích, v sobotu uzavřel své brány pro tento rok Hipodrom Most.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 2. 11. 2021 10:27

Poslední letošní jedničky hostí Slušovice a Most

Dostihová sezóna pomalu spěje ke svému závěru. Než se definitivně uzavře, uskuteční se sice ještě čtveřice dostihových dnů, ale poslední jedničkové dostihy se odběhnou už tento týden. Čtvrteční státní svátek je tradičně termínem závěrečných dostihů ve Slušovicích, kde se vedle Velké slušovické steeplechase odběhnou další tři jedničkové překážkové dostihy. V sobotu se pak uzavře sezóna v Mostě. Tam je vrcholem programu Českomoravská cena, v níž se vrátí na dráhu její dvojnásobný vítěz Mr Right.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 27. 10. 2021 21:42

Šok jménem Lady in Pink

Předposlední dostihový den letošní metropolitní sezóny v Chuchle Areně Praha vyvrcholil jubilejní RENOMIA 100. Cenou prezidenta republiky, tradiční supervytrvaleckou zkouškou pro tříleté a starší koně na trati 3200 metrů. V desetičlenném poli se překvapivě prosadila dosud nezvítězivší tříletá klisna Lady In Pink s jezdkyní Simonou Laubeovou.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha, Jiří Zlámaný Publikováno 26. 10. 2021 22:04

Závěrečný dostihový mítink byl velkým dnem Jana Faltejska

Ze života majitelů

Ve velkém stylu se s pardubickou sezonou rozloučil především žokej Jan Faltejsek. Do Závěrečného dostihového dne vlétl jako uragán, když zvítězil v pěti ze sedmi překážkových dostihů a poprvé od dubna roku 2012 se vrátil i do rovinového provozu.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 26. 10. 2021 21:54

V Ceně prezidenta vyzvou Cacophonouse medailisté ze Slovenského St. Legeru

Zatímco v sobotu se konají dostihy na naší největší překážkové dráze v Pardubicích, v neděli se pro změnu otevřou brány centrálního rovinového závodiště ve Velké Chuchli. V Chuchli Areně Praha bude na programu osmička dostihů, mezi nimiž je vrcholem Cena prezidenta republiky. Její konání je signálem, že se dostihová sezóna blíží ke konci, proto hned na úvod zdůrazněme, že Chuchle chystá ještě jeden listopadový den.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 22. 10. 2021 18:05

Pardubice uzavírají sezónu, po pádech na Taxisu nastoupí Player a Kaiserwalzer

V sobotu se uzavře sezóna na naší centrální překážkové dráze v Pardubicích. Na programu je osmička dostihů, jejichž pole sice nejsou povětšinou početná, ovšem vrcholu programu kvalita neschází. V Ceně města Pardubic totiž dvojici účastníků Velké pardubické, jejichž naděje před necelými dvěma týdny vyhasly na Taxisu, vyzvou talentovaní zástupci nastupující generace na čele s Night Moonem.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 22. 10. 2021 18:02

Zimní favorit pro „domácí“

Tento víkend se u nás běhalo na severočeském Hipodromu v Mostě. Vrcholem byla 82. Cena zimního favorita CHARVÁT AXL, která se díky vítěznému Red Coralovi stala kořistí sponzora dostihu a většinového majitele místního závodiště, pana JUDr. Jiřího Charváta.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 22. 10. 2021 17:59