Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Dopravní uzavírky u Chuchle Areny Praha

Dopravní uzavírky u Chuchle Areny PrahaV souvislosti s výstavbou železničního koridoru a přesunem železniční stanice Praha-Velká Chuchle dojde v nadcházejícím období k několika významným dopravním omezením v blízkosti Chuchle Areny Praha.

Jockey Club

Od 10. července 2021 do 28. února 2022 dojde k částečné uzavírce v ulici Radotínská ve Velké Chuchli v úseku cca 270 metrů od železničního přejezdu směrem na Radotín. Doprava zůstane zachována jednosměrně ve směru z Radotína do Chuchle. Objízdná trasa pro směr do Radotína bude vedena ulicemi Dostihová, Strakonická a Výpadová. Příjezd k hlavnímu parkovišti i tribuně Chuchle Areny Praha tedy bude možný pouze ve směru od Radotína. 

Provoz autobusové linky č. 244 ve směru Smíchovské nádraží – Nádraží Radotín bude veden do zastávky „Starolázeňská“ beze změny, u železničního přejezdu ve Velké Chuchli odbočí přes Dostihovou na Strakonickou, poté na Výpadovou a přes Přeštínskou a Vrážskou se vrátí na svou obvyklou trasu. Ruší se zastávky Závodiště Chuchle a Zahradnictví ve směru na Nádraží Radotín a přemísťuje se zastávka Radotínská do ulice Dostihová. Pro návštěvníky akcí v Chuchle Areně Praha, kteří pojedou linkou č. 244, bude nutno vystoupit právě v zastávce Radotínská a dále pokračovat pěšky cca 500 metrů ke vchodu do areálu Chuchle Areny Praha. Ve směru na Smíchovské nádraží zůstává trasa linky č. 244 nezměněna.

Ve dnech 26. a 27. července dojde k úplné uzavírce železničního přejezdu v ulici Starochuchelská pro veškerý silniční i pěší provoz. Následně ve dnech 6. srpna až 5. září dojde k uzavírce tohoto železničního přejezdu pro silniční provoz. Pro chodce bude zřízena lávka pro pěší.

O dalších uzavírkách a návazných omezeních ve veřejné dopravě budeme průběžně informovat.

Zdroj: info na webu www.chuchlearena.cz