Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Pohár překážkových jezdkyň podpoří Stáj Moudrý a společnost AKUMULÁTORY – Táborský s.r.o.

Pohár překážkových jezdkyň podpoří Stáj Moudrý a společnost AKUMULÁTORY – Táborský s.r.o.S ohledem na požadavek rodiny pana Jana Pospíšila a paní Gabriely Křístkové, kteří pečují o památku a jméno Laty Brandisové, mění sponzoři jméno tohoto nového seriálu. Bude jím POHÁR PŘEKÁŽKOVÝCH JEZDKYŇ.

Oba partneři poskytli Jockey Clubu ČR celkovou částku 35 000 Kč na zjištění tohoto nového šampionátu.

Kritéria hodnocení šampionátu:

Vítězem se stane jezdkyně s nejvyšším počtem dosažených vítězství v překážkových dostizích pořádaných v ČR v sezóně 2022. V případě shodného počtu vítězství rozhoduje vyšší počet umístění na druhém, popřípadě třetím, čtvrtém a pátém místě.

Vítězka získá titul Šampionka překážkových dostihů, obdrží pohár pro vítěze a peněžitou cenu ve výši 15.000,- Kč. Druhá v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 10.000,- Kč a třetí v pořadí získá peněžitou cenu ve výši 5.000,- Kč.

Další podmínky:

Pro vyplacení peněžité ceny je nutná osobní účast oceněných jezdkyň při slavnostním vyhlášení výsledků šampionátu a platné členství v Asociaci českých trenérů a jezdců pro rok 2022 nebo být žákyní střední školy se zaměřením na dostihový sport nebo být členkou Sdružení českých amatérských dostihových jezdců. V závažně odůvodněných případech je možné, aby cenu převzala oceněným jezdcem pověřená osoba. 

Jockey Club ČR si vyhrazuje ceny nevyplatit v případě závažného porušení dostihových nebo občanskoprávních pravidel.

Jockey Club ČR srdečně děkuje Stáji Moudrý a společnosti AKUMULÁTORY - Táborský za jejich letošní podporu českého dostihového provozu.

 

Logo Stáj Moudrý.jpg         JC_logo_upravene_zelene.png         akumulatory jpg.jpg   

Foto: Bohumil Křižan