Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality > Pomoc pro Jana Vernera

Pomoc pro Jana VerneraNadační fond Jockey Clubu České republiky společně s několika z vás, členy dostihové komunity, zdvořile žádá veřejnost o podporu Jana Vernera a jeho rodiny.

Jan VernerDlouholetý člen naší žokejské špičky, šampión sezóny 2020 Jan Verner utrpěl dne 3. srpna letošního roku při tréninku v pražské Velké Chuchli vážný úraz páteře a v současné době absolvuje intenzivní léčbu.

Jan s manželkou všem velmi děkují a nesmírně si váží pomoci, kterou již řada z Vás nabídla. Původně možnost poskytnutí finančních prostředků odmítli, nicméně Janův aktuální zdravotní stav není tak příznivý, jak sám očekával a doba jeho rekonvalescence se výrazně prodlouží. Přesto všichni věříme, že jeho zotavení bude úspěšné a Jan se v pořádku vrátí všude tam, kde již nyní nesporně chybí.

Zdvořile žádáme, přispějte každý podle svého uvážení na transparentní účet Nadačního fondu Jockey Clubu České republiky číslo 123-2242620287/0100 s popisem platby JAN VERNER. Veškeré Vámi věnované finanční příspěvky budou samozřejmě převedeny rodině Jana Vernera.

Zároveň sdělujeme, že podle Zákona o daních z příjmů se mohou odečíst od základu daně všechny příspěvky (dary) v úhrnné hodnotě ve zdaňovacím období alespoň 1000 korun nebo musí přesáhnout 2 % ze základu daně. Postačí splnit jednu ze dvou uvedených podmínek. Takto to platí u fyzických osob podnikající i nepodnikajících.

 

Pokud je dárce právnickou osobou, může si od základu daně odečíst dar v případě, že hodnota daru (jednotlivého daru) činí alespoň 2 000 Kč.

Nadační fond Jockey Clubu České republiky Vám potvrzení vystaví na základě písemného vyzvání na email sekretariat@dostihy.cz

 

DĚKUJEME ZA VAŠE POCHOPENÍ A PODPORU!