Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Devil In Pink při debutu deklasoval soupeře a vládne dvouletým

V neděli se v Karlových Varech odběhl první letošní jedničkový dostih pro dvouleté koně, tedy 43. Cena Masise Charvát Group s.r.o. V pozici jedničky ročníku do něj nastupovala vítězka Simsonovy ceny Niamhtree, která ovšem o své výsostní postavení přišla, když zcela suverénně zvítězil debutující Devil In Pink.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 23. 8. 2022 14:00

Do Varů na elitu dvouletých

V neděli 21. srpna se v Karlových Varech uskuteční letošní poslední prázdninový dostihový den, jehož vrcholem je 43. Cena Masise Charvát Group s.r.o. určená dvouletým koním.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 19. 8. 2022 12:47

V Netolicích se pilo „Sladké červené víno“

V neděli se uskutečnil tradiční srpnový dostihový den na jihočeském závodišti Netolice poblíž malebného zámku Kratochvíle. Za příjemného letního počasí dorazila početná divácká návštěva, která mohla shlédnout devět dostihů a bohatý doprovodný program.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 16. 8. 2022 14:18

Pozvánka na valnou hromadu AČTJ

Výbor AČTJ svolává VALNOU HROMADU, na kterou Vás srdečně zve do Prahy – Velké Chuchle v neděli dne 11. 9. 2022

Více

Publikováno 15. 8. 2022 9:03

Do Netolic míří se silnou sestavou trenér Radek Holčák

Jeden dostihový den za sezónu pravidelně hostí jihočeské Netolice. Ten letos připadá na následující neděli, kde od 13 hodin startuje tradičně bohatý program. Nejenže se totiž odběhne devítka dostihů, které se skládají z pětice rovin a čtveřice steeplechase, ale také se po více jak měsíční pauze dočká dalšího pokračování populární Pony Liga. Diváci se mohou těšit i na dostihy pro neregistrované a dřevěné koně.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 11. 8. 2022 13:28

Další klasika pro český chov, Oaks ovládla Vignetta

V neděli se v Karlových Varech odběhl čtvrtý klasický dostih sezóny, tedy klisnám vyhrazené 77. Oaks holdingu Rabbit CZ. V něm sice byly preferovány premiantky z chuchelské předzkoušky doplněné o účastnici Českého Derby Totally Gold, ovšem nakonec zvítězila klisna, která absolvovala premiéru mezi elitou ročníku.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 8. 2022 14:45

Třetí kvalifikaci ovládl Player

Po tropických teplotách zkropil pardubické závodiště déšť. Na pružné dráze se v hlavním dostihu, třetí kvalifikaci na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, prosadil 10letý ryzák Player se svým stálým žokejem Marcelem Novákem. Švédský zástupce, Three Is Company, byl v průběhu kvalifikace zadržen. Podmínky pro start ve Velké pardubické splnilo dalších šest koní, nyní jich tedy může nastoupit jednadvacet.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 7. 8. 2022 20:57

V Oaks zaútočí trenér Urbánek na čtvrtou letošní klasiku

Následující víkend je z prázdninového programu tím nejnabitějším. Nejenže se totiž v sobotu odběhne III. kvalifikace na Velkou pardubickou, ale v neděli je na programu čtvrtý klasický dostih letošní sezóny, tedy karlovarské Oaks. Do něj chystá dvě šancové klisny trenér Luboš Urbánek, který disponuje mimořádně silným ročníkem tříletých. Vždyť letos slavil už tři klasická vítězství, ovšem vždy se tak stalo v zahraničí, když dvakrát jeho svěřenci uspěli na Slovensku a jednou ve Švýcarsku.

Více

Publikováno 4. 8. 2022 11:33

Do třetí kvalifikace míří obhájce Lombargini i švédský host

V sobotu na Pardubickém závodišti pokračuje seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou. Vrcholem mítinku je totiž Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. - III. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou (Stcc, NL, 5800 m). Jedná se o nejpočetněji obsazenou letošní kvalifikaci, když na její start míří čtrnáctka koní, mezi nimiž nechybí obhájce vítězství ani netradiční zahraniční host.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 3. 8. 2022 11:26

Šlechtic jménem Culihrach

O uplynulém víkendu byl v Karlových Varech na programu tradiční Den evropské šlechty. Ten se konal po dvouleté pauze a v netradičním letním termínu.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 1. 8. 2022 15:02