Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Závazná přihláška na kurz Trenér z povolání 2021/2022

Dovolujeme si všechny zájemce o absolvování plánovaného kurzu „Trenér z povolání 2021/2022“ požádat o zaslání závazné přihlášky do 20. 10. 2021 na adresu reditel@dostihovaskola.cz.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:53

Neporaženou Classu znovu vyzve Sparkle Shout

Zatímco o minulém víkendu se uskutečnil sedmý ročník European Jockeys‘ Cupu a druhý říjnový víkend bude tradičně ve znamení mítinku Velké pardubické, ten následující přeci jen takto výrazný vrchol nemá. To ovšem neznamená, že by se dostihový příznivci měli nudit. V sobotu se totiž uskuteční dostihový den v Brně a v neděli znovu otevře své brány Chuchle Arena Praha, kde bude neporazitelnost hájit klasická vítězka Classa.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 10. 2021 9:50

Lysolabská rozlučka v růžovém

Na svatováclavské úterý se se sezónou 2021 rozloučilo závodiště Lysá nad Labem. Za příjemného podzimního počasí mohli diváci sledovat sedm dostihů, z toho pět rovinových, jednu steeplechase a jeden přes proutěné překážky.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 8. 10. 2021 9:47

Evropský pohár získal Ital Antonio Fresu

Poslední zářijovou sobotu se v Chuchle Areně Praha uskutečnil sedmý ročník Evropského poháru žokejů, prestižní dostihové akce, která do České republiky přivádí řadu žokejských hvězd. Vítězem celkového hodnocení se stal Ital Antonio Fresu, druhé místo obsadil Adrie De Vries z Nizozemska a třetí skončil Per-Anders Graberg ze Švédska.

Více

Autor: TZ TMM, Jiří Zlámaný Publikováno 8. 10. 2021 9:37

European Jockeys‘ Cup s jezdeckými hvězdami i Nagano Goldem

V sobotu hostí Chuchle Arena Praha nejbohatší rovinový mítink sezóny, kterým je European Jockeys‘ Cup. Jeho sedmého ročníku se znovu zúčastní řada jezdeckých hvězd, z nichž zaslouží vypíchnout nestárnoucí Francouz Géralda Mossého nebo jedna z nejúspěšnějších evropských jezdkyň Sibylle Vogt.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 10. 2021 9:35

Do 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou je přihlášeno devatenáct koní

Čtvrtek byl dnem přihlášek do 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Do vrcholu tuzemské překážkové sezony je přihlášeno 19 koní z České republiky a Slovenska, včetně tří vítězů uplynulých ročníků Velké pardubické. Ve stejném termínu byly zveřejněny také přihlášky do dalších dostihů mítinku – největší zájem je o Cenu Labe.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 10. 2021 9:32

Jezdecké obsazení odtajněno. Favority EJC budou Francouzi

Startovní listiny sedmého ročníku Evropského poháru žokejů (EJC) jsou kompletní. Poslední klíčové informace před velkým dostihovým svátkem přinesla středeční tisková konference v Chuchle Areně Praha, na níž bylo tři dny před startem zveřejněno jezdecké obsazení šesti dostihů započítávaných do hodnocení poháru. Startovní čísla vylosovala moderátorka Barbora Černošková.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:31

Zimní královnou se stala „Královna“

O tomto víkendu se u nás běhalo na dostihových drahách ve Slušovicích a v Karlových Varech. Západočeská metropole hostila 40. Cenu zimní královny DS Pegas, která byla vrcholem nedělního programu.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:29

Vrcholem víkendu je karlovarská Cena zimní královny

O víkendu pokračuje dostihové sezóna na našem nejvýchodnějším i nejzápadnějším závodišti. První přijdou na řadu moravské Slušovice, kde v tradičně smíšeném programu hrají tentokrát prim překážkové dostihy. V Karlových Varech je vrcholem nedělního programu nejvýznamnější dostih pro dvouleté klisny, tedy Cena zimní královny.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:27

Zlatý pohár vybojoval Sternkranz

Vrcholem sedmé kapitoly metropolitní dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha byl 15. ročník Zlatého poháru Elektrizace železnic Praha (prout. př. I. kat., 4200 m, 360 tis. Kč), nejdelšího a nejvýše dotovaného dostihu přes proutěné překážky v ČR.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:15