Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Lodgian Whistla čeká obhajoba vítězství v srpnové kvalifikaci

V sobotu se po šesti týdnech vrátí dostihové dění do Pardubic, kde překážková sezóna pokračuje osmičkou dostihů a navrch se odběhne také jedna supervytrvalecká rovina. Hlavní pozornost samozřejmě bude upřena na další z kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou. Na jeho start se postaví třináctka koní, z nichž hned čtyři přicestují ze Slovenska.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:11

V Lysé nad Labem získala double trenérka Helena Vocásková

Dostihová sezóna pokračovala v sobotu v Lysé nad Labem, kde se odběhla osmička dostihů. Stejně jako při předchozím lysolabském dostihovém dnu, od něhož uplynuly necelé čtyři týdny, posbírali dvojici vítězství svěřenci Heleny Vocáskové.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:09

Sobotní Lysá nad Labem startuje už dopoledne

O následujícím víkendu pokračuje dostihová sezóna v Lysé nad Labem, kde první z osmičky sobotních dostihů odstartuje už v 10:30. Výraznější vrchol sice mezi nimi tentokrát schází, když nejvyšší kvalitu nabízí dvojice dostihů III. kategorie, ovšem diváci se můžou těšit na početná pole. Celkem totiž bude v akci 89 koní.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:07

Bahenní lázně si nejvíce užil Orleano

O víkendu se běhalo na závodišti v Karlových Varech, kde byla vrcholem 92. Cena města Karlovy Vary – Memoriál Josefa Dolejšího. Dráhu před zahájením zkropila vydatná dešťová přeháňka, která přinesla několik překvapivých doběhů.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:05

Zamíří Achird do Varů pro další vítězství? Proti budou Rate nebo Cape Freedom

Po třech týdnech se dostihový provoz vrací do Karlových Varů, kde je vrcholem nedělního programu 92. Cena města Karlovy Vary – Memoriál Josefa Dolejšího. Na jejím startu nebude chybět vítězka předchozího Karlovarského vrcholu Achird, ovšem tentokrát jí čeká silnější konkurence, když hned trojice jejích soupeřů loni vyhrála dostih kategorie Listed.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 8:04

Cena tříletých klisen pro Dakotu

Program červencového dostihového dne v Chuchle Areně Praha nabídl divákům devět dostihů, jejichž vrcholem byla 42. Cena tříletých klisen (I. kat., 2200 m, 150 tis. Kč).

Více

Publikováno 8. 10. 2021 7:59

Napodobí Solemeena matku Serenu?

Poté, co se o minulém víkendu v Česku žádné dostihy nekonaly, pokračuje sezóna v sobotu v Chuchli Areně Praha. Devítka dostihů je početně obsazena, když v akci by mělo být celkem 123 koní, což dělá průměr 13,67 koně na dostih. Nejmenší pole se utká ve vrcholu programu, tedy ve 42. Ceně tříletých klisen.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 7:58

Prodloužený víkend na „A“: Achird v lázních , Aeneas v Lysé

O prodlouženém prázdninovém víkendu se běhalo na dvou drahách. Vrcholem na karlovarském závodišti byla 18. Letní cena klisen – Cena karlovarského kraje, Lysá nad Labem na svém druhém mítinku nabídla tradiční Memoriál Evy Palyzové – o pohár hejtmanky Středočeského kraje.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 7:52

Do Varů posílá favoritky trenérka Vocásková, v Lysé Aeneas zaútočí na hattrick

Týden poté, co úvodní část sezóny uzavřelo České Derby, pokračuje dostihová sezóna v neděli v Karlových Varech. Na tamním závodišti se pravidelně odehrává výrazná část dostihového provozu během letních měsíc. Druhý letošní dostihový den chystá také závodiště v Lysé nad Labem, kam můžete zamířit během úterního státního svátku.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 7:50

V Českém derby triumfoval favorit Hazarder

V neděli 27. června se v Chuchle Areně Praha uskutečnilo 101. CPIPG České Derby (Gd-3, 2400 m, 3l. hř.+ kl., 2 mil. Kč), jehož vítězem se stal favorizovaný Hazarder s žokejem Václavem Janáčkem. Druhý finišoval Tcheque King, třetí místo obsadil Royal Word. V nejprestižnějším a s celkovou dotací dva milióny korun také nejvýše dotovaném rovinovém dostihu střední Evropy se představilo čtrnáct tříletých hřebců a dvě klisny.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 7:47