Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Klisna Abha nad síly všech v Českém derby, Lodgian Whistle start – cíl v II. kvalifikaci

O víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. V Pardubicích byla na programu II. kvalifikace na Velkou pardubickou, Chuchle Arena Praha přivítala absolutní vrchol rovinové sezóny – České derby.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík, TZ Dostihový spolek Publikováno 26. 6. 2023 16:08

České Derby slibuje skvělý zážitek

V neděli 25. června se v Chuchle Areně Praha poběží nejprestižnější dostih sezóny, 103. České Derby. Na start klasické zkoušky s celkovou cenou dva milióny korun (vítěz bere rovný milión) se postaví třináct hřebců a dvě klisny, favoritem je dosud neporažený Jardin Michelet, ale vážných kandidátů na nejvyšší metu je minimálně pět. Špičkovou podívanou slibuje i rámcové dění s trojicí dalších dostihů nejvyšší kategorie a chystá se také pestrý doprovodný program.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 22. 6. 2023 14:58

V miliónové kvalifikaci sezónu zahájí Talent, silnou sestavu chystají Váňové

V sobotu 24. června mohou dostihový příznivci opět zavítat na závodiště v Pardubicích, kde je přichystán mimořádně atraktivní program. Jeho součástí je totiž trojice jedničkových dostihů včetně druhé kvalifikace na Velkou pardubickou, jejíž celková dotace byla letos navýšena na rovný milión korun, a i proto na její start míří řada domácích hvězd. Dobře jsou obsazeny také ostatní dostihy. Koneckonců celkem se v osmičce dostihů představí 91 koní.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 22. 6. 2023 10:43

Premiéru ve Varech ovládl Vévoda a žokej David Liška

O víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní slušovický mítink se nesl v duchu vzpomínek na MVDr. Antonína Černockého, vrcholem úvodní karlovarské neděle byla tradiční 95. Karlovarská dvojnásobná míle - Cena společnosti Tipsport.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 19. 6. 2023 14:00

Sobota patří Slušovicím, v neděli mají premiéru Karlovy Vary

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů na našem nejvýchodnějším a nejzápadnějším závodišti. Jako první přijdou na řadu sobotní Slušovice, kde se smíšený program skládá z pětice rovinových a tří překážkových dostihů. V neděli pak letos poprvé otevře své brány závodiště v Karlových Varech, kde je vrcholem Karlovarská dvojnásobná míle.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 15. 6. 2023 11:19

Most opět ovládl „Kavkazan“, Brno patřilo domácím

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou drahách. Sobotní Brno hostilo smíšený program, nedělní Most měl vrchol v tradiční 41. Ceně jezdectví společnosti Tipsport.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 12. 6. 2023 14:34

Vrcholem víkendu mostecká Cena jezdectví, vyrazit můžete také do Brna

Dostihová sezóna o víkendu pokračuje dvojicí dostihových dnů. Jako první přijde na řadu sobotní Brno, kde se program skládá z pěti rovin a tří steeplechase. V neděli pak můžete zavítat do Mostu. Tam je mezi osmičkou dostihů vrcholem 1400 metrů dlouhá Cena jezdectví.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 9. 6. 2023 10:09

Vítězem Velké červnové ceny Charpentier, Classa opět ukázala klasu

První červnovou sobotu se v Chuchle Areně Praha konal letošní pátý dostihový den s bohatým dětským doprovodným programem a dvěma zkouškami nejvyšší kategorie. Ostře sledovanou položkou byla 71. Velká červnová cena, jež je tradičně nejdůležitějším přípravným testem pro České Derby, tříleté a starší klisny se pak představily v 19. Ceně Nory Jeane.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 5. 6. 2023 13:32

Atraktivní hlavní zkouška před Českým Derby a bohatý dětský program

V sobotu 3. června se v Chuchle Areně Praha uskuteční pátý dostihový den letošní sezóny. Jeho náplní bude sedm dostihů, z nichž největší pozornost přitahuje 71. Velká červnová cena – tradičně nejdůležitější přípravný test před Českým Derby, a v rámci Dětského dne bude připraven bohatý doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. Start prvního dostihu je ve 14 hodin, areál se otevře v pravé poledne.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 1. 6. 2023 13:24

První dámou se stala Sparkle Shout s "náhradníkem"

O víkendu se u nás dostihy uskutečnily tentokrát pouze v sobotu na severočeském Hipodromu Most. Slunečné odpoledne přivítalo bohatou diváckou návštěvu, která mohla vidět osm výkonnostních zkoušek i návštěvu Václava Klause s chotí.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 29. 5. 2023 14:25