Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Pardubice chystají nabitý dvojden, Karlovy Vary zahajují sezónu

Konec tohoto týdne je pro dostihové příznivce mimořádně nabitý. Plánovány jsou totiž hned tři dostihové dny, protože pardubický mítink odstartuje už v pátek. To hlavní každopádně přijde na řadu tradičně v sobotu, kdy nejenže pokračuje seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou, ale odběhnou se také jedničky pro klasické steeplery a specialisty na krátké krosy. V neděli pak bude zahájena sezóna v Karlových Varech, kde je vrcholem supervytrvalecká Karlovarská dvojnásobná míle.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek, Jaroslav Fabris Publikováno 16. 6. 2022 17:39

Dostihový víkend: V Brně se radovali Novákovi, v Mostě Archangelsk

O tomto víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní Brno nabídlo mix rovinových i překážkových dostihů, nedělní Most přivítal elitní sprintery.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 13. 6. 2022 20:58

Víkend odstartuje v Brně, jeho vrcholem je mostecká Cena jezdectví

O následujícím víkendu se uskuteční dvojice dostihových dnů, jejichž program je shodně smíšený. Na rovinové i překážkové dostihy se tak diváci mohou těšit v sobotu v Brně i v neděli v Mostě, kde jsou steeplechase letos na programu vůbec poprvé. Vrchol víkendu se ovšem uskuteční na rovině.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 9. 6. 2022 14:19

Finanční sbírka ve prospěch Ivana Kuba se skvěle rozjela

Ivan Kub na snímku s majitelem stáje CK Martin Tour Vojtěchem Martinem, jedním ze štědrých dárců sbírky pro Ivana

Moc děkujeme, jste naprosto fantastičtí! V pondělí se za pomoci Nadačního fondu Jockey Clubu ČR rozjela sbírka ve prospěch vážně zraněného Ivana Kuba. Během necelých dvou dnů se na ní pro Ivana sešlo přes 600 tisíc korun a stále přicházejí další příspěvky.

Více

Publikováno 8. 6. 2022 14:46

Pomozme Ivanu Kubovi při návratu do běžného života

Jockey Club České republiky ve spolupráci s paní Stanislavou Kubovou a syny Ondřejem a Ivanem prosí veřejnost o podporu těžce zraněného trenéra Ivana Kuba při jeho návratu z nemocničního lůžka do poúrazového života.

Více

Publikováno 6. 6. 2022 15:09

Agadir Gold - nové jméno pro České derby

První červnovou sobotu pokračovala metropolitní sezóna šestým dostihovým dnem, v jehož nabídce měla dvojice položek status nejvyšší kategorie. Doprovodným dětským programem podpořená vysoká návštěva viděla v obou jedničkových testech nečekané vítěze.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 6. 6. 2022 14:12

Ovládne Well Prepared i Velkou červnovou?

Metropolitní dostihová sezóna pokračuje v sobotu 4. června šestou kapitolou. Její scénář obsahuje osm dostihů, z nichž dva mají status nejvyšší kategorie, a bohatý doprovodný program, zejména pro nejmenší návštěvníky. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen tradičně již o dvě hodiny dříve.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (Jiří Zlámaný) Publikováno 2. 6. 2022 12:38

První dámou se stala Wellunca

Dostihové dění se tento víkend přesunulo na mostecký Hipodrom a vrcholem soboty byla vytrvalecká Cena první dámy ČR.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 30. 5. 2022 13:18

Mosteckým vrcholem jedničkový handicap, do akce se vrací Tomáš Lukášek

O následujícím víkendu pokračuje dostihová sezóna na Hipodromu Most, kde v sobotu 28. května odstartuje první z osmičky dostihů ve 13 hodin. Diváci se mohou těšit na první letošní dostih pro dvouleté koně i na návrat Tomáše Lukáška, jehož úspěšné angažmá v Kataru ukončila v dubnu zlomenina kotníku. V sobotu bude v akci dvakrát, a to včetně Ceny první dámy ČR, která je vrcholem programu.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 26. 5. 2022 13:07

Dostihový víkend ve znamení dramatických soubojů

Tento víkend se u nás běhalo v Pardubicích a Praze. Sobota patřila překážkářům a zejména zájemcům o start ve Velké pardubické, neděle ve Velké Chuchli zas elitním rovinovým mílařům. O vítězství oba dva dny musela rozhodnout až cílová fotografie.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík, TZ Závodiště Pardubice Publikováno 23. 5. 2022 15:03