Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Josef Váňa chystá do první kvalifikace její poslední dva vítěze

V sobotu se na pardubickém závodišti rozběhne čtyřdílný seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou. Vrcholem druhého pardubického mítinku je totiž Cena města Pardubic – I. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou (Stcc, NL, 5800 m) a asi nikoho nepřekvapí, že mezi hlavní adepty na vítězství patří svěřenci Josefa Váni. Ten do dostihu chystá dvojici vítězů Velké pardubické, kteří jsou rovněž posledními dvěma vítězi úvodního kvalifikačního dostihu.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 19. 5. 2022 13:19

Dostihový víkend: První slušovický triumf King Hearta a chuchelská klasika pro Zamica

Tento víkend se u nás běhalo na dvou drahách. V sobotu se na moravské dráze Slušovice uskutečnil druhý letošní mítink, v Chuchle areně Praha byl na programu první díl klasické trojkoruny, Velká jarní cena.

Více

Autor: Jiří Zlámaný, Ferdinand Minařík Publikováno 16. 5. 2022 14:25

Vrcholem víkendu je výborně obsazená Velká jarní cena

O následujícím víkendu se uskuteční dvojice dostihových dnů. V sobotu pokračuje dostihová sezóna ve Slušovicích, kde je plánován pestrý program složený z devíti dostihů, ovšem vrchol víkendu v neděli přivítá Chuchle Arena Praha. Tam budou v hlavní roli tříletí, když se odběhne jedna z nejdůležitějších předzkoušek Českého Derby a především klasická Velká jarní cena.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 12. 5. 2022 11:14

Dostihový víkend: Most ovládla „Královna“, Pardubice Night Moon

Tento víkend se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Severočeský Hipodrom Most přivítal první jarní klasiku, pardubické závodiště sezónu zahajovalo.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 9. 5. 2022 14:06

Nová účetní Jockey Clubu ČR

Jockey Club České republiky s velikým poděkováním za dosavadní činnost oznamuje odchod stávající účetní, paní Ing. Jaroslavy Görglové, na pracovní odpočinek.

Více

Autor: Sekretariát Jockey Clubu ČR Publikováno 5. 5. 2022 13:41

Queen Of Beaufay proti statistikám Jarní ceny klisen

V sobotu se letos podruhé otevřou brány Hipodromu Most, kde první z osmičky dostihů odstartuje ve 13 hodin. Diváci se mohou těšit především na první klasický dostih sezóny, když vrcholem programu je 74. Jarní cena klisen města Mostu (L, 1600 m).

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 5. 5. 2022 11:51

Pardubická premiéra se soubojem vycházejících hvězd

V předchozích dvou letech začátek sezóny na Pardubickém závodišti posunula koronavirová opatření, letos se premiérový dostihový den uskuteční v tradičním termínu 8. května. Vrcholem programu je Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka (Stcc, I. kat., 4500 m), na jejíž start se postaví několik koní, kteří už naznačili výrazný potenciál, ale to nejlepší by měli mít teprve před sebou.

Více

Autor: TZ Dostihový spolek Publikováno 5. 5. 2022 10:56

Ve středu 4. 5. 2022 bude sekretariát JC ČR mimo provoz!

Upozorňujeme, že ve středu 4. 5. 2022 nebude v celém areálu závodiště v Praze-Velké Chuchli fungovat připojení k internetu. Z tohoto důvodu tedy nebude možné provádět jakékoliv úkony na serverech Jockey Clubu ČR. Nebude se tedy možné přihlásit na zúčtovací centrum JC ČR, v provozu nebude ani web dostihyjc.cz a možná nebude komunikace prostřednictvím emailu.

Více

Publikováno 3. 5. 2022 9:42

V Lysé se radoval veterán Larizano

Poprvé v letošní sezóně panovalo při dostizích krásné jarní počasí a na úvodní mítink v Lysé nad Labem dorazila rekordní divácká návštěva. Program měl vrchol v tradiční Prvomájové steeplechase města Lysá nad Labem, která přinesla poměrně překvapivý výsledek.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 2. 5. 2022 15:02

Theophilos zaútočí na třetí triumf v Prvomájové steeplechase

První květnový den už dlouhá léta patří dostihům v Lysé nad Labem. Letos tento termín připadá na neděli a první z osmi dostihů odstartuje ve 14 hodin. Pestrý program se skládá z rovinových i překážkových dostihů, přičemž jeho vrcholem je tradiční Prvomájová steeplechase.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 28. 4. 2022 16:46