Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Velikonoční dostihy: Obhajoba DS Pegas v Chuchli, v Brně kraloval žokej Zatloukal

Na Velký pátek pokračovala letošní dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha druhou kapitolou. Výrazně početnější publikum, než při premiéře, vidělo program osmi dostihů, jimž vévodila výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena (I. kat., 1800 m, 150 tis. Kč, 4l. a st.) s dvanácti aktéry.

Více

Autor: J. Zlámaný, F. Minařík Publikováno 19. 4. 2022 14:57

V pátek skvěle obsazená Velká dubnová cena, v sobotu startuje Brno

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračuje tentokrát na Velký pátek 15. dubna, kdy se návštěvníci mohou těšit nejen na osm napínavých dostihů, ale také na bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Vrcholem odpoledne bude výtečně obsazená 64. Velká dubnová cena, v níž se představí tucet špičkových středotraťařů. První dostih startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen o dvě hodiny dříve.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha (J. Zlámaný), J. Fabris Publikováno 14. 4. 2022 11:23

Lázně Poděbrady i letos podpoří jezdecké šampionáty

V letošním roce se Lázně Poděbrady opět stanou sponzorem hned dvou jezdeckých šampionátů – rovinových a překážkových. Seznamte se s podmínkami pro účast v těchto šampionátech.

Více

Publikováno 12. 4. 2022 19:34

V Mostě panovala „Královna“

Po Chuchle Areně Praha otevřelo své brány i severočeské závodiště Hipodrom Most. Vrcholem úvodního dne byla předzkouška na první klasický dostih sezóny, 48. Memoriál Rudolfa Deyla.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 11. 4. 2022 14:57

Vstupenky na celou sezonu jsou v prodeji, na Velkou pardubickou se slevou

Přesně měsíc před zahájením pardubické dostihové sezony se otevírají také virtuální pokladny Pardubického závodiště. V pátek 8. dubna, od odpoledních hodin, mají návštěvníci možnost nakoupit vstupenky na celou dostihovou sezonu ONLINE, včetně 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Vše potřebné najdou na webu Pardubického závodiště.

Více

Autor: TZ Závodiště Pardubice Publikováno 10. 4. 2022 12:13

Potvrdí Queen Of Beaufay pozici „královny“?

Šest dní po pražském úvodu sezóny přivítá druhý letošní dostihový den Hipodrom Most. Sobotní program tvoří sedmička dostihů, z nichž první odstartuje ve 13 hodin. Vrcholem odpoledne je Memoriál Rudolfa Deyla, tedy hlavní předzkoušky Jarní ceny klisen. V poli deseti tříletých klisen zaujímá pozici favoritky „zimní královna“ Queen Of Beaufay.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 7. 4. 2022 13:24

Pohár překážkových jezdkyň podpoří Stáj Moudrý a společnost AKUMULÁTORY – Táborský s.r.o.

S ohledem na požadavek rodiny pana Jana Pospíšila a paní Gabriely Křístkové, kteří pečují o památku a jméno Laty Brandisové, mění sponzoři jméno tohoto nového seriálu. Bude jím POHÁR PŘEKÁŽKOVÝCH JEZDKYŇ.

Více

Publikováno 7. 4. 2022 11:11

Gomba doběh „raz – dva“ pro Lokotrans

Dostihovou sezónu v Chuchle Areně Praha odstartoval tradiční Gomba handicap za spíše zimního než jarního počasí. I tak ale dorazila početně slušná návštěva, která se mohla těšit z řady dramatických doběhů, přičemž hlavní dostih nebyl jiný.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 4. 4. 2022 14:25

Nagano Gold potřetí Koněm roku

Tradiční Galavečer českého turfu se sice stejně jako před rokem kvůli nejisté epidemiologické situaci neuskutečnil, ale vyhlášení nejúspěšnějších aktérů uplynulé sezóny proběhlo po dnešních dostizích v Chuchli Areně Praha. V nejprestižnější kategorii Kůň roku zvítězil Nagano Gold, který se tak stal trojnásobným vítězem této ankety.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 3. 4. 2022 21:21

Start dostihové sezóny s mezinárodním obsazením

V neděli 3. dubna se letos poprvé otevřou brány Chuchle Areny Praha divákům a bude zahájena nová dostihová sezóna. První z osmi dostihů odstartuje ve 14.00 hodin, areál závodiště bude otevřen od 12 hodin. Vrcholem programu bude 95. Tipsport Gomba handicap, který tradičně otevírá českou dostihovou sezónu.

Více

Autor: TZ Chuchle Arena Praha, Jiří Zlámaný Publikováno 1. 4. 2022 18:09