Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Jockey Club > Aktuality

Aktuality


Sobotní Pardubice s proutěnkářskými vrcholy i dvojkovými rovinami

Vrcholem následujícího víkendu i celé překážkové sezóny je samozřejmě nedělní Velká pardubická, nicméně atraktivní program je v Pardubicích přichystán už na sobotu. Jeho vrcholem je totiž dvojice jedničkových dostihů přes proutěné překážky a na své si přijdou i příznivci rovinových dostihů, když se mohou těšit na trojici dostihů II. kategorie.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 10. 2021 10:02

Koně do Velké pardubické přivede její vítěz Tzigane du Berlais

Letošní ročník Velké pardubické se Slavia pojišťovnou bude mít další hvězdu! Startující koně na slavnostní přehlídku před tribunami přivede Tzigane du Berlais. Letos desetiletý hnědák ze stáje Dr. Charvát zvítězil ve Velké pardubické v roce 2018 a přestože si v dostihové kariéře udělal pauzu, jeho dny na dostihových drahách možná ještě neskončily.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 10. 2021 10:00

Classa má klasu

Víkend před Velkou pardubickou se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Se sezónou se rozloučilo Brno, v Chuchli byla hlavním dostihem zkouška pro klisny – 18. Memoriál Harryho Petrlíka.

Více

Autor: Ferdinand Minařík, Jiří Zlámaný Publikováno 8. 10. 2021 9:58

Ve Velké pardubické bude startovat devatenáct koní

Na startovní listině 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou je devatenáct koní. Tedy všichni, kteří do legendárního dostihu poslali přihlášky. Na startu se objeví koně z České republiky a Slovenska, jezdci reprezentují pět národností. Startovní čísla účastníkům dostihu vylosoval potomek zakladatele Velké pardubické hrabě Francesco Kinský dal Borgo.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 10. 2021 9:56

Závazná přihláška na kurz Trenér z povolání 2021/2022

Dovolujeme si všechny zájemce o absolvování plánovaného kurzu „Trenér z povolání 2021/2022“ požádat o zaslání závazné přihlášky do 20. 10. 2021 na adresu reditel@dostihovaskola.cz.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 9:53

Neporaženou Classu znovu vyzve Sparkle Shout

Zatímco o minulém víkendu se uskutečnil sedmý ročník European Jockeys‘ Cupu a druhý říjnový víkend bude tradičně ve znamení mítinku Velké pardubické, ten následující přeci jen takto výrazný vrchol nemá. To ovšem neznamená, že by se dostihový příznivci měli nudit. V sobotu se totiž uskuteční dostihový den v Brně a v neděli znovu otevře své brány Chuchle Arena Praha, kde bude neporazitelnost hájit klasická vítězka Classa.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 10. 2021 9:50

Lysolabská rozlučka v růžovém

Na svatováclavské úterý se se sezónou 2021 rozloučilo závodiště Lysá nad Labem. Za příjemného podzimního počasí mohli diváci sledovat sedm dostihů, z toho pět rovinových, jednu steeplechase a jeden přes proutěné překážky.

Více

Autor: Ferdinand Minařík Publikováno 8. 10. 2021 9:47

Evropský pohár získal Ital Antonio Fresu

Poslední zářijovou sobotu se v Chuchle Areně Praha uskutečnil sedmý ročník Evropského poháru žokejů, prestižní dostihové akce, která do České republiky přivádí řadu žokejských hvězd. Vítězem celkového hodnocení se stal Ital Antonio Fresu, druhé místo obsadil Adrie De Vries z Nizozemska a třetí skončil Per-Anders Graberg ze Švédska.

Více

Autor: TZ TMM, Jiří Zlámaný Publikováno 8. 10. 2021 9:37

European Jockeys‘ Cup s jezdeckými hvězdami i Nagano Goldem

V sobotu hostí Chuchle Arena Praha nejbohatší rovinový mítink sezóny, kterým je European Jockeys‘ Cup. Jeho sedmého ročníku se znovu zúčastní řada jezdeckých hvězd, z nichž zaslouží vypíchnout nestárnoucí Francouz Géralda Mossého nebo jedna z nejúspěšnějších evropských jezdkyň Sibylle Vogt.

Více

Autor: Jaroslav Fabris Publikováno 8. 10. 2021 9:35

Do 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou je přihlášeno devatenáct koní

Čtvrtek byl dnem přihlášek do 131. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Do vrcholu tuzemské překážkové sezony je přihlášeno 19 koní z České republiky a Slovenska, včetně tří vítězů uplynulých ročníků Velké pardubické. Ve stejném termínu byly zveřejněny také přihlášky do dalších dostihů mítinku – největší zájem je o Cenu Labe.

Více

Autor: TZ Dostihové závodiště Pardubice Publikováno 8. 10. 2021 9:32